Prodej domu 298 m² s pozemkem 2 334 m²

Dolnokřeslická, Praha 10 - Křeslice

34 700 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK a kompletních právních služeb

Prodej RD - bývalé zemědělské usedlosti, 298 m2, pozemek 2334 m2, Praha - Křeslice

Při prohlídce této nemovitosti se Vám nebude chtít věřit, že jste stále v Praze. Bývalý statek, který se nachází v městské části Praha – Křeslice, je opravdu rozsáhlý, poskytuje naprosté soukromí, a hned při prvním kontaktu na Vás tato nemovitost dýchne svou typicky venkovskou atmosférou.
Velký obytný dům s celkovou užitnou plochou 298 m2, krásná rozměrná stodola o zastavěné ploše cca 250 m2, další rozlehlé hospodářské budovy o zastavěné ploše cca 370 m2, prostorný dvůr přístupný ze dvou protilehlých stran, a klidná zahrada s vlastní studnou. Území, ve kterém se nemovitost nachází, je specifikované v územním plánu jako všeobecně obytné. Tato kombinace tedy poskytuje skutečně ohromný potenciál pro vytvoření impozantního rodinného sídla ve venkovském stylu, nebo pro vytvoření velkorysého zázemí pro kombinaci pohodlného vícegeneračního bydlení a vlastního podnikání, anebo také zcela mimořádnou a jedinečnou investiční příležitost pro jakýkoliv jiný podnikatelský záměr.
Obytný dům je ve stavu kvalitně rozpracované rekonstrukce, s novou střechou, plastovými okny s trojskly a zateplenou fasádou. Přízemí má zamýšlenou dispozici 3+kk plus další samostatné 1+kk s vlastním vchodem. Velký prostor v obytném podkroví, do kterého je bezbariérový přístup vyřešený nově postaveným výtahem, a které je ve stavu stavební rozpracovanosti, nabízí při dokončování možnost využít hned několik variant dispozičního uspořádání.
Hodnotu celé nemovitosti ještě umocňuje prostředí, ve kterém je umístěna. Klidná slepá ulice, ze které se do dvora vjíždí hlavními vraty na dálkové ovládání, upravený park přímo před obytnou budovou s výhledem na protékající Botič, stezky pro pěší i pro cyklisty vedoucí podél Pitkovického potoka a Botiče prakticky přímo před vraty…
Dopravní dostupnost této lokality je výborná nejen autem, ale i MHD. Zastávka autobusu je necelých 100 m od domu a na metro Háje je to autobusem jen 2 zastávky, cca 6 min. jízdy. Kompletní občanská vybavenost je v nejbližším okolí.
Nemovitost je svým charakterem, potenciálem i lokalitou naprosto výjimečná, doporučuji přesvědčit se o její kvalitě při osobní prohlídce.

Číslo zakázky
IDNES-257-NP00728
Cena
34 700 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
2334 m2
Zastavěná plocha
190 m2
Užitná plocha
298 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

6 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku