Prodej domu 418 m² s pozemkem 408 m²

U Zahradního města, Praha 10 - Záběhlice

11 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej pozemku se stavebním povolením a projektem na RD, Praha - Záběhlice

Nabízím ke koupi pozemek o celkové výměře 408 m2 s platným stavebním povolením (do 02/2023) a projektem na výstavbu rodinného domu na rozhraní starých Záběhlic, v meandru Botiče a nedaleko Záběhlického zámku. Samotná realizace výstavby není součástí ceny.
Vnější siluetu navrženého domu tvoří dva na pohled drobnější domky, které jsou vzájemně propojeny nižší, velkorysou hmotou obytného prostoru s celoprosklenou fasádou. Sebevědomá silueta šikmé střechy s hřebenovým světlíkem přináší jedinečné světlo do vnitřních prostor obytných pokojů a posouvá historickou figuru svým výrazem do současné architektonické podoby.
Umístění na pozemku a výškové řešení domu reaguje na sklon terénu. Směrem do ulice se tak dům obrací dvoupodlažní hmotou, jejímž suterénním patrem vyrovnává pozemek. To umožnuje zbytku objektu, obytnému patru a celé zahradě, fungovat v jedné úrovni bez dalšího schodiště.
V suterénní části objektu je umístěna vstupní část se zádveřím, šatnou a schodištěm, dále pak garáž a technické zázemí domu. Zbytek prostor tvoří samostatně přístupná část, která může sloužit pro různé účely a lze si ji stejně dobře představit jako soukromou provozovnu.
Vstup do hlavního obytného podlaží domu je přes schodiště vedoucí ze suterénu. Na něj navazuje krátká chodba, ze které je možné vstoupit přímo do hlavního obytného prostoru s kuchyní, nebo do části objektu určené dětem. V ní jsou umístěny tři samostatné pokoje, z nichž dva mají vloženou galerii, která využívá prostor pod šikmou střechou a může sloužit jako místo pro spaní či úložný prostor. Přes obytný prostor s kuchyní je možné vstoupit do samostatné rodičovské části, která má svou šatnu, koupelnu a ložnici. Obývací pokoj s kuchyní a jídelnou je řešen jako velký společný obytný prostor, pocitově částečně rozdělený tělesem krbu, otevírající se celoprosklenou fasádou do zahrady s terasou.
Exteriér objektu tvoří zahrada, rozdělená na společnou a intimní část. Společná část se zpevněnou terasou je přístupná z hlavního obytného prostoru a dětských pokojů, intimní kout zahrady je pak přímo přístupný z ložnice rodičů či zbytku zahrady. Tento odcloněný kout nabízí zcela soukromou část s dalším zázemím pro venkovní aktivity.
Budoucí podobu domu lze změnit. Na veškeré inž. sítě je možné se napojit v přilehlé komunikaci. K dispozici ihned. Financování koupě úvěrem zajistíme zdarma. V ceně je zahrnut veškerý realitní a právní servis, včetně správních poplatků.

Číslo zakázky
IDNES-1097/4020
Cena
11 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
408 m2
Zastavěná plocha
228 m2
Užitná plocha
418 m2
Plocha zahrady
180 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Terasa
Internet
Telefon
Televize
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

7 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku