Prodej domu 300 m² s pozemkem 107 m²

Vinohradská, Praha 2 - Vinohrady

17 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

REZERVOVÁNO Prodej multifukčního cihlového domu k renovaci, Vinohradská Praha 2

REZERVOVÁNO Zajímavá nabídka prodeje třípodlažní cihlové stavby ( 305m2) k renovaci v jedné z nejprestižnějších lokalit Prahy 2, na Vinohradech přímo v ulici Vinohradská. Cihlová multifunkční budova v klidném vnitrobloku nabízí široké spektrum komerčního využití. Výhodná lokalita přímo u zastávky tramvaje a v pěším dosahu stanice metra.
V současné době je objekt využíván jako fit centrum s několika sály a s místem pro rehabilitační péči.
Dispozice prostor 3 podlažní budovy tvoří vstupní část z hlavní ulice Vinohradská, v současné době s recepcí a barem. Možnost dalšího využití přízemních prostor 100m2, který je v současné době s nabízeným objektem propojený a využívaný. K dispozici jsou 3 prostorné sály, zázemí se 4 šatnami, sauna pro 6 osob, prostor pro regeneraci, samostatná ordinace, sprchy a toalety. Technická místnost a velký sklad.
Celková rekonstrukce v roce 1991, kolaudováno 1992 jako rehabilitačně regenerační středisko. Objekt je kompletně zateplen, okna dřevěná, elektřina v mědi, topení a ohřev vody samostatným plynovým kotlem, napojení na veřejnou kanalizaci a vodovodní řad.
Nemovitost nabízí flexibilní využití - zázemí firmy v kombinaci s vlastním bydlením, stavby cestovního ruchu s následným ubytováním a gastronomického zařízení, pro obchod a služby, sportovní a tělovýchovné stavby, administrativní stavby, zdravotnické stavby, stavby s kulturním využitím, stavby pro výchovu a vzdělání.
Prestižní rezidenční lokalita pražských Vinohrad disponuje veškerými službami a výborným spojením MHD do centra metropole. ( stanice tramvaje přímo před domem, v minutové pěší vzdálenosti nástupní stanice metra A Jiřího z Poděbrad). Jen pár kroků od polohy objektu, se nachází nepřeberné množství kaváren, restaurací, trendy bister a populární tradiční trhy na nám. J. z Poděbrad, velký výběr školek, škol, divadlo Na Vinohradech a oblíbené Riegrovy sady.
Mimořádně zajímavá investiční příležitost zajišťující v budoucnu dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k umístění objektu, poloze a v případě stavby ubytovacího zařízení k silné poptávce pro české i zahraniční klienty po nájemních bytech v této atraktivní lokalitě Královských Vinohrad.
Energetická náročnost D

Číslo zakázky
IDNES-HMA0611
Cena
17 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
107 m2
Zastavěná plocha
107 m2
Užitná plocha
300 m2
Počet podlaží
4 podlaží
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku