Prodej domu 436 m² s pozemkem 546 m² rezervováno

K Borovíčku, Praha 4 - Kunratice

28 840 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Kunratický mlýn

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici. Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout jedinečnou příležitost na koupi neobvyklé nemovitosti v Praze s velkým pozemkem a budovou, která nabízí mnoho využití. Kunratický mlýn není památkově chráněný, nový majitel tak může z této jedinečné nemovitosti vytvořit více než luxusní rodinný dům nebo případně několik samostatných bytových jednotek. Pokud se budoucí majitel rozhodne, může zde vzniknout nová restaurace nebo penzion.
Dům je vybaven celkem osmi místnostmi s velikostmi od 13 do 41 metrů čtverečních, dále pak garáží, technickými místnostmi nebo prostornou půdou. Užitná plocha domu činí 436m2 a 1650m2 najdete na velkém venkovním pozemku s jeskyní, potůčkem a dvorem s několika stromy. To vše na okraji hojně navštěvovaného Kunratického lesa.
Na celém domě byla v roce 2008 kompletně zrekonstruována střecha, včetně dřevěného vázaného krovu, střešní krytiny z bobrovek, oplechování z pozink. plechu a opravených komínů. Podkrovní prostory nejsou stavebně dokončeny a nejsou tedy využívány. Z kolny, postavené přes náhon, je vstup do sklepa, který je vylámán v břidlicové skále o ploše 43 m2.
O domě jako takovém a jeho historii toho mohu psát hodně, ale pokud Vás jen trochu nabídka zaujala, bude lepší když se sejdeme a popovídáme si na dvorku s dobrou kávou, třeba zrovna na místě, kde údajně sedávala Božena Němcová :-).
Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 5 768 000,- Kč a měsíční splátkou 85 163,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-198338
Cena
28 840 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
546 m2
Zastavěná plocha
546 m2
Užitná plocha
436 m2
Plocha zahrady
1104 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

1 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku