Prodej, 1/2 rodinného domu

Mezilesní, Praha 4 - Lhotka

3 990 000 Kč

Poznámka k ceně: cena za id. 1/2 domu, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí včetně provize RK

Jedná se o spoluvlastnický podíl o velikosti id. 1/2 zděného domu se sedlovou střechou postaveného koncem dvacátých let minulého století, průběžně opravovaného svépomocí. Dům není rozdělen na dvě bytové jednotky.
Objekt je celý podsklepen, ve sklepě je umístněn plynový kotel určený k primárnímu vytápění domu, dále kotel na tuhá paliva.
V I. NP se nachází zádveří, chodba se schodištěm do II. NP, WC, obývací pokoj s kuchyní, menší pokoj, komora. V mezipatře se nachází pracovna, ve II. NP přístupném po betonovém schodišti pak 2x pokoj, koupelna s WC, komora a vstup na půdu. Přístup na půdu je po dřevěném schodišti. Půda není využita. Dřevěné trámové krovy vykazují známku mírného zatékání. Střešní krytina je z pálených tašek, okapové svody z pozinkovaného plechu, natřené barvou. V domě se na podlahách nachází beton a dlažba. Původně položené parkety byly odstraněny. Omítky jsou dvouvrstvé, vápenné. Venkovní fasáda není zateplena. Původní dřevěná okna. Celkový stav domu odpovídá jeho stáří.
Dům stojí na rovinatém pozemku spolu s garáží pro jedno vozidlo, která je zčásti zahloubena do terénu. Tato garáž není zapsána do příslušného katastru nemovitostí. Na udržované zahradě s okrasnými dřevinami vzrostlými a trávníkem stromy jsou vybudovány kamenné opěrné zdi se zasázenými okrasnými rostlinami a betonové schodiště. Nemovitosti jsou oploceny zčásti kovovým plotem, který je postaven na kamenné podezdívce a zčásti pletivem. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, rozvod plynu a elektrické energie.
Nemovitosti leží v okrajové části obce mezi dalšími rodinnými domky a jsou přístupné po asfaltové komunikaci místního významu. MHD a veškerá občanská vybavenost v místě.

Číslo zakázky
IDNES-99629
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
udržovaný
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
485 m2
Užitná plocha
180 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Parkování
garáž
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - plynové, ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis