Prodej domu 160 m² s pozemkem 420 m²

U Čihadel, Praha 4 - Točná

14 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Rodinný dům s přístavbou na kraji Brdských Hřebenů

Rodinný dům s přístavbou se samostatným vchodem vhodnou pro Vaši kancelář. 160 m2 užitné plochy a pozemek 420 m2. Zahrada jako malé arboretum. Skály a divoká příroda. To je nejvýchodnější část Brdské vrchoviny. Nejen fantastická krajina, ale i prastaré území keltů s dávnou minulostí. A Točná je jediná obec, která leží zároveň v Brdech i v Praze. Nemusíte se ale bát, že budete odříznutí od světa, protože jen 10 minut jízdy autem od domu bude konečná zastávka metra D v Písnice.
Váš dům je orientovaný na jihozápad s výhledem do zeleně. O zelený výhled nepřijdete, protože je tu hranice zastavitelného území. Jako poslední dům v řadě má oproti ostatním výrazně větší zahradu. Té se současní majitelé věnují s doslova filigránskou péčí. Přes zahradu budou chodit Vaši klienti do kanceláře oddělené od domu průchodem. Má svoje WC a praktickou komoru. Kdybyste si ji přestavěli na koupelnu, vznikne Vám z kanceláře vejminek pro rodiče nebo útočiště pro Vaši odrostlou ratolest.
Čtyři řadové domy byly postaveny v roce 1975. Všechny jsou napojeny na společnou jímku. Kanalizace je v řešení. Nicméně, Vaše nemovitost prošla v roce 2000 celkovou rekonstrukcí a kolna vedle domu byla rekolaudována na kancelář. A před deseti lety si vysloužila novou střechu, okna a izolaci. Tím pádem se stačí pouze zabydlet.
V přízemí je garáž na dálkové ovládání. Navazuje na ní koupelna a technická místnost s elektrickým kotlem (vytápění) a bojlerem. Dobře Vám poslouží i jako prádelna pro pračku se sušičkou. Vedle garáže je místnost, kde byl původně vstup do domu. Dnes je využívána jako odpočívárna, ale poslouží Vám dobře i jako dílna nebo sklad.
V prvním patře máte prostornou lodžii a za ní obývací pokoj o velikosti bezmála 30 metrů čtverečních. I proto se sem snadno vejde jídelní kout. Za ním je světlá, útulná a vkusně vybavená kuchyně s výhledem do zahrady.
V podkroví jsou tři pokoje. Každý má svoje střešní okno. Jeden je zařízený pro děti a dva slouží jako ložnice. Najdete tu i koupelnu a WC. Počítáte správně, v domě můžete využívat hned dvě koupelny. Což ocení především početnější rodiny.
Veškerou občanskou vybavenost najdete ve 2,5 km vzdálených Dolních Břežanech. Okolí Točné je plné fantastických vyhlídek na Brdské Hřebeny. Fakt, že jde o ideální místo pro život, věděli již staří keltové. Nad Točnou je bývalé hradiště Šance a o 4 km dál pak oppidum známé jako Závist (správně Lhota-Točná). Šlo největší keltské hradiště na našem území. Dnes v jeho středu stojí rozhledna. O pohádkové výlety máte postaráno. A co se týče cykloturistiky, tu ocení především náročnější borci, kteří se nebojí převýšení.
Přijďte se přesvědčit sami a doražte na otočku na Točnou na prohlídku či dotočnou, ať spolu můžeme probrat všechny ty keltské záležitosti kolem domu osobně. První kolo proběhne v týdnu od 18. 7..

Číslo zakázky
IDNES-273-NP01846
Cena
14 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
420 m2
Zastavěná plocha
100 m2
Užitná plocha
160 m2
Plocha zahrady
300 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Balkon
9 m2
Telefon
Topení
ústřední - elektrické
Elektřina
230V
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
částečně zařízený
Datum nastěhování
05.09.2022
PENB
G (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

9 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku