Prodej domu 598 m² s pozemkem 1 197 m²

Praha 4 - Braník

58 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena k jednání

Prodej exkluzivní vily 7+1/T, 598 m², poz. 1197 m², Praha 4 - Braník

Nabízíme prodej exkluzivní čtyřpodlažní podsklepené vily s terasou a zimní zahradou, obklopené prostornou zahradou s altánem. Vila byla postavena v roce 2008 podle individuální architektonické studie, pro majitele osobně (postupně dokončeno 2012). Vila se nachází v klidné části oblíbené městské čtvrti Praha 4 - Braník.
Dům má dispozici 7+1 ve čtyřech nadzemních podlažích a užitnou plochu 550 m² (včetně krásné obytné zimní zahrady) + terasa 48 m² ve 2. NP. Celé 1. NP slouží jako luxusní relaxační zóna se saunou, krbem, vířivkou a posilovnou. Ostatní patra jsou obytná a korunuje je velkorysá pracovna v podkroví (Výška stropů 4,5m). Na zahradě je pak v horní části dřevěný zahradní altán s kuchyní a výhledem do okolí. Pozemek je svažitý a čítá 1.197 m², je automaticky uměle zavlažován a zahrada s keři a rostlinami je navržena tak, aby vyžadovala co nejmenší úsilí k její údržbě. U vily je také prostorná garáž 38 m² pro dva vozy a přiléhá k ní sklad 21 m². Vila má masivní betonové základy. Horní patra jsou vystavěná z pálených cihel ; střecha je zateplená, 40 cm přírodní vata. Výška stropů 3 - 3,30 m, v podkroví 4,5 m do krovů. Výhledy z většiny oken domu vedou do pěstěné zahrady a do okolí až na druhou stranu Vltavy, na Barrandov.
Vila má vysoký standard stavby i vybavení. Betonové základy, mohutné opěrné zdi domu i zahrady, radonová izolace. Veškeré interiéry individuálně, z dubového masivu na míru. Je zde relax. zóna, krby, sauna, dubový nábytek, velkoplošná knihovna v podkroví. Dubová eurookna z masivu, izolační dvojskla. Dubový masiv také: podlahy, schody, dveře, zárubně, vest. skříně. Italská velkoformátová dlažba, italská a španělská keramika – v dekoru mramor. Vytápění: plynová kotelna, kotel Junkers, podlahové vytápění pod dlažbami, radiátory s designovým krytím z masivu; 4 okruhy podlahového vytápění se samostatnou regulací – 4 čidla. Dům má zimní zahradu se vstupem na terasu a do pěstěné, již. orientované zahrady s dřevěným altánem, venkovní zahradní schody z betonu s obkladem z mrazuvzdorné keramiky, protiskluz. Zahrada osazena okrasnými dřevinami; automatické zavlažování. V domě je španělské osvětlení na míru, krby: na dřevo (obývací hala) a elektrický (relaxační zóna). Na stěnách italské kvalitní tapety, štuky v dekoru travertinu (stěna, strop, dekorační prvky). Dům je zabezpečen zabezpečovacím zařízením Jablotron napojeným na PCO.
Další informace rádi poskytneme v naší kanceláři.

Číslo zakázky
IDNES-N4405
Cena
58 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Výstavba
2007
Plocha pozemku
1197 m2
Zastavěná plocha
193 m2
Užitná plocha
598 m2
Plocha zahrady
1004 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Parkování
parkování na ulici
Voda
veřejný
Vybavení domu
částečně zařízený
Roční spotřeba energie
81 kWh
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

7 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku