Prodej domu 259 m² s pozemkem 388 m²

Na pomezí, Praha 5

29 438 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena včetně DPH, parkovacího stání a sklepu., včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Řadový rodinný dům 5+kk, 258,8m2, se zahradou 111,3m2, označený D1

Za akční cenu Vám nabízíme dům 5+KK označený D1 o velikosti 258,8 m2 s terasou 30,6 m2 a zahradou 111,3 m2, s celkovým pozemkem 387,8m2. Dům je realizován v 2. etapě projektu top’rezidence POMEZÍ, které je klidnou lokalitou Prahy 5 - Košíře obklopenou přírodním parkem.
Typické řadové rodinné domy D nabízejí užitnou plochu cca 247 m2 v několika výškových úrovních, které jsou vůči sobě posunuty o půl podlaží. V suterénu je umístěn vjezd do prostorné garáže se zázemím a s přímým výstupem na zahradu. Do prvního nadzemního podlaží je situován vstup do domu se vstupní halou a zázemím a o půl podlaží výše je umístěn hlavní obytný prostor, navazující přímo na terasu a zahradu. Ve druhém nadzemním podlaží se nacházejí dva dětské pokoje se společnou vlastní koupelnou, o půl podlaží výše velmi prostorná ložnice rodičů s velkou koupelnou a šatnou.
KKCG Real Estate Group zahájila prodej bytů a řadových rodinných domů 2. etapy top‘ rezidence Pomezí v Praze 5. Nabízí 59 nadstandardních bytů, 38 prémiových řadových rodinných domů a také 5 exkluzivních vil. Plánované dokončení projektu je koncem roku 2023. Základní ideou urbanistického návrhu je „bydlení uprostřed zeleně“. Návrh mezinárodních architektonických studií využívá terasovité členění pozemků, díky němuž mají domy dostatek soukromí.
Nabídka řadových rodinných domů top’ rezidence je pestrá. Vybrat si lze ze tří typických kategorií domů dle velikostí a jejich architektonického návrhu. Osmnáct domů (řady F) je navrženo architekty z ateliéru Bogle Architecs ve formě moderního městského třípodlažního domu s terasami, předzahrádkou, zahradou o rozloze 60 m2 a užitnou plochou 194 m2.
Dvacet řadových domů nese autorské znaky architektů ze sdružení rakouského ateliéru Baumschlager Eberle Architekten a pražského ateliéru Pavel Hnilička Architekti. Prostorné řadové rodinné domy 5+kk typu D s předzahrádkou a zahradou mají užitnou plochu 250 m2. Velikost pozemku je 470 m2 a zahrada má rozlohu 231 m2. Jsou umístěné tak, aby obyvatelé každého z nich měli maximum soukromí na své zahradě a možnost ji plnohodnotně využívat. Předzahrádka vytváří přirozený přechod mezi soukromým a veřejným prostorem. Řadové domy typu E jsou uspořádány v zaoblených řadách, kaskádovitě ustupujících po svahu a s výhledy do vnitřního parku s jezírkem či do přilehlého Přírodního parku Košíře-Motol. Výškové i půdorysné uspořádání domů člení jejich objem do menších celků. Zaoblení vytváří jedinečný prostor mezi domy. Užitná plocha domu v dispozici 5+kk je 219 m2, přičemž z celkové rozlohy pozemku 368,4 m2, tvoří zahradu více než 127 m2. Také tyto domy mají vždy předzahrádku zajištující oddělení soukromého a veřejného prostoru.
Uvedená cena je včetně garážového nebo parkovací stání a sklepu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Více informací o tomto bytu a kompletní nabídku bytů ve výstavbě najdete na webu projektu top´rezidence Pomezí. Prodej přímo od developera.

Číslo zakázky
IDNES-D1
Cena
29 438 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
ve výstavbě
Poloha domu
řadový
Kolaudace
2023
Plocha pozemku
388 m2
Zastavěná plocha
138 m2
Užitná plocha
259 m2
Plocha zahrady
111 m2
Internet
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Roční spotřeba energie
127 kWh
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

3 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku