Prodej chaty/chalupy 48 m²

Nad závodištěm, Praha 5 - Velká Chuchle

750 000 Kč 349 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej chaty 24m2, pozemek 603,6 m2

Hledáte místo na odpočinek, rekreaci blízko Prahy?
Zprostředkuji Vám k prodeji rekreační objekt, chatu 24m2, v lukrativní části Prahy Velká Chuchle, v zahrádkářské osadě Třešňovka se samostatným sklepem 5m2, dílnou 3x25m2, pergolou na pozemku 603,6m2, který je pronajatý na smlouvu o přenechání pozemku do užívání za roční částku 2083,- Kč na zákládě pachtovní smlouvy (pachtovní smlouvy jsou na dobu neurčitou, roční smlouva je spíše dohoda mezi majiteli a zahrádkářskou osadou). Co se týká pozemků jako takových, osada Třešňovka je dle Územního plánu Hl. m. P. "Rekreační oblastí" a nic se v této lokalitě z pohledu Hl. m. P. neplánuje.
Zahrádkářská osada je napojena na vodovodní řád, který se v zimě uzavírá, ale osada se dále může využívat. Velice dobré sousedské vztahy a lokalita umožňují relaxaci a požitek z místa.
Osada je složena z devíti různě velkých částí.
Chata a pozemek je orientovaný severojižně a při dobrém počasí sem svítí sluníčko skoro celý den.
Popis částí prodeje a pronájmu
1. Udržovaná chata, postavena okolo roku 2000, z části izolovaná polystyrénem s verandou. Obě dvě části jsou uzamykatelné. Střecha je z kvalitní šindele. Napájení zajišťují solární panely o síle 12V - pro slabší TV a osvětlení, a větší odběr zajišťuje agregát o síle cca 920 watt. Topení zajišťují kamna na tuhá paliva.
Chatu tvoří veranda, obytné přízemí a podkrovní prostor je na spaní pro cca 3 až 4 dospělých lidí. Pod chatou je částečný prostor na uložení věcí.
Před chatou se nachází mini zahrádka a níže je další možnost na posezení.
2. V horní části pozemku se nachází pergola, má prkennou střechu s izolačním polystyrenem a betonovou podlahu. Blízko se nachází gril s udírnou, venkovní sprcha napojena na vodovodní řád s nádrží o obsahu 200 litrů s možností příhřevu na tuhá paliva a nakonec prostor 4x4 na nafukovací bazének cca na 3000 litrů.
3. V dolní části se nachází samostatný betonový sklep s tvárnicemi vhodný pro uskladnění věcí, ale i poživatin, dále dřevěná dílna s betonovou podlahou a nakonec suché wc.
Pozemek je mírně svažitý a rovinatý. U chaty, pergoly je rovinný. Na pozemku se nachází keře a ovocné stromy, možnost příjezdu i parkování je přímo u vstupu na příjezdové cestě do zahrádkářské osady. Osada je oplocena.
Autobusová linka č. 172, 261 (Smíchov nebo Radotín) Vás přiveze cca 300 metrů pod zahrádkářskou osadu, kde najdete restauraci, potraviny od Pondělí do Něděle a poštu.
Dále můžete využít vlakového spoje. Autem se dostanete z centra Prahy do osady do 30min. Můžete například přijet i na kole z Barrandova.
Rád Vám zodpovím otázky a zajistím prohlídku, Michal Vyhnálek realitní makléř.

Číslo zakázky
IDNES-599/RZ/6
Cena
349 000 kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
žádné úpravy
Lokalita projektu
klidná část
Zastavěná plocha
24 m2
Užitná plocha
48 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Sklep
Topení
lokální - tuhá paliva
Voda
veřejný
Vybavení domu
částečně zařízený

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku