Prodej domu 891 m² s pozemkem 2 136 m²

Pod Habrovou, Praha 5 - Hlubočepy

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena u makléře

Villa Hollywood

Villa Hollywood.
Legendární vilová čtvrť Barrandov je jako stvořená pro ty, kdo míří vysoko. Se svou prvorepublikovou zástavbou a fascinujícími výhledy si toto místo svého času oblíbila rovněž filmová smetánka stříbrného plátna. A i dnes má co nabídnout.
V této krásné lokalitě plné zeleně, ve svahu a přímo pod Barrandovskými studii, prodáváme moderní vilu „Hollywood“. Ta je nyní ve fázi hrubé stavby s projektovou dokumentací a platným stavebním povolením. Využít tak můžete již existující návrh interiéru, anebo si bydlení uzpůsobit na míru vlastním představám.
Samotným zážitkem je už příjezdová cesta k vile ve stylu a la Beverly Hills, stejně tak všudypřítomné výhledy na panorama Prahy i okolní přírodní krásy. Vilu projektoval uznávaný architekt celosvětového formátu John Eisler, který projektoval například přestavbu bývalého Veletržního paláce, nebo se podílel na architektonickém návrhu římského Church of the Jubilee a dalších význačných staveb. Za svou 50letou kariéru získal mnohá ocenění.
Železobetonová stavba má přehlednou meziúrovňovou dispozici a je bezpečně založena na skále. Vše je přitom promyšleno do nejmenších detailů – objekt bude automaticky řízen, provětráván i zabezpečen. Speciálně izolovaná okna přispějí ke snížení energetické náročnosti.
Vila svým uspořádáním uspokojí i nejnáročnější klientelu. Polozapuštěný suterén je koncipováno jako wellness s relaxační zónou, fitness, zázemím pro hosty, dílnou a garáží pro 3 automobily se vstupem do domu. Další patra jsou uzpůsobena modernímu bydlení a všechna jsou propojena výtahem – nechybí obývací pokoj s prosklenými stěnami průchozími na terasu, kuchyň s jídelnou, několik ložnic, prosklená pracovna či velká střešní terasa. S touto vilou si zároveň kupujete životní styl.

Číslo zakázky
IDNES-020-N05024
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
panelová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
2136 m2
Zastavěná plocha
473 m2
Užitná plocha
891 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

3 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku