Prodej domu 300 m² s pozemkem 443 m²

Přímá, Praha 5 - Smíchov

27 149 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Informaci o ceně získáte u makléře

Prodej vily se zahradou na Malvazinkách

Investiční příležitost, bydlení, domov, development.
To vše ukrývá nabídka prodeje této čtyřpodlažní podsklepené vily. Vila byla postavena v roce 1952. Najdete ji v Přímé ulici na pražských Malvazinkách. Vila donedávna plnila funkci mateřské školky, která se nedávno odstěhovala a nyní probíhá úprava vily do původního stavu.
Vila je situována na konci klidné ulice a nachází se tedy na okraji věhlasné Kolonie Malvazinky z první republiky. Je to faktická polovina dvojvily s vlastní zahradou o ploše 443 m2, orientovanou na západ.
Jak už bylo zmíněno, vila je rozdělena do čtyř podlaží. V suterénu se nachází technické zázemí a další prostory, všechny mají denní světlo. Podlahová plocha suterénu přesahuje 60 m2 a výška stropů se zde pohybuje od 2 m do 2,5 m, takže se jedná o plnohodnotné místnosti.
Plocha prvního podlaží přesahuje 105 m2. Její součástí je i vstupní chodba do domu, dvě menší místnosti i venkovní garáž (20 m2), která je součástí zastavěné plochy a nádvoří. Na její střeše je prostorná terasa. Ostatní plochy v přízemí mají přes 85 m2 se světlou výškou stropů 3 m. V současné chvíli jsou rozdělené na dvě prostorné obytné místnosti, kuchyň s jídelnou, chodbu, koupelnu, toaletu a komoru.
První patro svojí dispozicí přibližně kopíruje dispozici přízemí. Obytná plocha má v aktuální podobě cca 75 m2 a opět je rozdělena do třech místností a příslušenství s možnou variabilitou podle přání budoucího vlastníka. Světlá výška, stejně jako ve zvýšeném přízemí činí 3 m.
V podkroví se dispozice přibližně opakuje, nároky na prostor, jak výšku, tak podlahovou plochu, jsou ale logicky menší. V podkroví najdete dvě plnohodnotné místnosti s příslušenstvím se světlou výškou 2,5 m a jednu místnost se skoseným stropem. Podkroví má bez balkonu podlahovou plochu cca 70 m2.
Více informací vám rád poskytnu na uvedených kontaktních údajích.

Číslo zakázky
IDNES-1892/2918
Cena
27 149 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
v bloku
Plocha pozemku
443 m2
Zastavěná plocha
150 m2
Užitná plocha
300 m2
Plocha zahrady
293 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Terasa
Internet
Telefon
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

QARA

Šafaříkova 201/17, Praha - Vinohrady

5 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku