Prodej domu 191 m² s pozemkem 282 m²

Za Lužinami, Praha 5 - Stodůlky

24 750 000 Kč Chci spočítat hypotéku

RD - Praha, Stodůlky, Za Lužinami

Nabízíme k prodeji řadový dům se samostatnou garáží v residenčním areálu spoluvlastněným vlastníky třech nemovitostí. To, co dům na půdorysu necelých 98 m2 nabízí, je skutečně fascinující. Dům je dispozičně 6+kk o obytné ploše cca 180 m2 + vnitřní garáž 10,5 m2, která slouží jako sklad/úložný prostor. Má ale jistě potenciál i k jinému využití. Může být třeba pracovnou nebo další ložnicí.
Stavebně je dům řešen prefabrikovanými sendvičovými panely s trámovou vnitřní konstrukcí a izolační skladbou. Toto řešení umožnilo velkou variabilitu pro úpravy a změny vnitřní dispozice. Sedlová střecha je opatřena pálenou taškou, okna jsou dřevěná s dvojskly. Vytápění a ohřev TUV je plynovým kotlem. Topení je v 1NP podlahové a 2NP i 3NP je řešeno radiátory. Dřevostavba má velmi příjemné vnitřní klima s dobrou a rychlou regulovatelností teploty. Dům v letech 2007 - 2008 prošel kompletní změnou dispozice a s tím spojenou rekonstrukcí interiéru. Přemístěním schodiště do středu domu a prodloužením obývacího pokoje o prosklenou část tak majitel dosáhl nádherně vzdušné a velkorysé centrální místnosti, která je přitom separovaná od rušnější části domu.
1 NP - Do domu se vstupuje přes velkou předsíň s vestavěnými skříněmi po obvodu třech stěn s výškou až ke stropu. V chodbě dominuje masivní dřevěné schodiště z tvrdého dřeva, které vertikálně prostupuje celým domem. Odsud z chodby je pak vstup do garáže, technické místnosti, koupelny se sprchovým koutem a toaletou a do obývacího pokoje s kuchyní. Průchod sem je opět oddělen posuvnými skleněnými dveřmi. Zahrádka je opticky i fyzicky propojená s přízemím posuvnými dvoukřídlými dveřmi, má plochu 60 m2. Ale i tato relativně malá plocha dokáže interiéru propůjčit pocit propojení s přírodou. Stropní zasklená část je v celé ploše vybavena venkovní elektrickou markýzou pro ochranu před prudkým sluncem.
2NP a 3 NP - Dvě ložnice směřují do ulice a zahrádky a jsou propojeny spojovacími posuvnými dveřmi. Další dva nepropojené pokoje jsou situované okny do vnitrobloku. Všechny čtyři místnosti spojuje vzdušnost a krásná světlost. Mezi pokoji je pak situována koupelna se světlovody, rohovou vanou a samostatné WC. Celé patro opět sjednocuje jednolitá dřevěná podlaha, která dodává ložnicím elegantní vzhled. Působí minimalisticky, čistě, ale zároveň útulně. Ve 3NP se pak nachází poslední z ložnic, která má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.
Detailní informace a plnou fotogalerii naleznete na webových stránkách jancesal. cz. Neváhejte mne prosím kontaktovat a setkat se se mnou na prohlídce této krásné nemovitosti.
Jan Česal

Číslo zakázky
IDNES-505/3752
Cena
24 750 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Plocha pozemku
282 m2
Zastavěná plocha
133 m2
Užitná plocha
191 m2
Plocha zahrady
60 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Počet místností
6
Internet
Vybavení domu
nezařízený
PENB
D

Kontaktujte prodejce

8 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku