Prodej domu 76 m² s pozemkem 1 293 m²

Závist, Praha 5 - Zbraslav

14 250 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej domu v Praze s pozemkem 1293 m2

K prodeji je unikátní pozemek s nemovitostí na Praze - Zbraslavi. Pozemek na polosamotě sousedí s rozsáhlým lesem, ve kterém není zřetelný turistický ruch, disponuje v 1/3 převýšením přibližně 8m nad sousedícími nemovitostmi a nabízí rozsáhlý výhled od Radotína až po Zbraslavskou stráň na druhém břehu Vltavy. Ostatní okraje pozemku jsou odděleny vzrostlými stromy a keři, proto nabízí optimální soukromí při skvělé dostupnosti do velkoměsta.
Do teď byla nemovitost zásobována z vlastní vydatné studny hluboké 25m s vodním sloupcem 15m a perfektní kvalitou vody. V červnu 2021 došlo k odkupu většinového podílu společných cest Městskou částí, která přislíbila vybudování kanalizace a vodovodu z pěněz magistrátu hlavního města Prahy s pomocí dotací EU. Součástí prodeje je i zbylý podíl na těchto cestách, tak aby s ním mohl nový majitel nakládat dle vlastního uvážení.
K pozemku vedou dvě příjezdové cesty (z horní i spodní strany) a nemovitost se nachází na jeho horní polovině. Nemovitost je z části zděná a z části postavena ze dřeva s podezdívkou. Dispozičně 4+kk, s terasou a dvěma menšími sklepy. Na nemovitosti byla započata rekonstrukce a je v dobrém stavu. Rekreační objekt je jednopodlažní a po změně územního metropolitního plánu (2023) by byl vhodný na přístavbu dalšího patra.
Lokalita Závist je jedno z posledních míst v Praze s nedotknutelnou přírodou díky rezervaci Šance a nabízí naprostý klid s dosahem centra Prahy do 20 minut.
Pozemek s nemovitostí byl v minulém roce užíván jako úschova majetku v rámci stěhování a stavby na jiné parcele. Nyní čeká na vyklizení a oživení. Prohlídky jsou však možné po předchozí domluvě kdykoliv. Dopln. info: + 1% provize

Číslo zakázky
IDNES-RS307525
Cena
14 250 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1293 m2
Užitná plocha
76 m2
PENB
G
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

6 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku