Prodej vily 278 m² s pozemkem 632 m²

Praha 6 - Lysolaje

24 542 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Vila na Praze 6

Vila v jedné z nejkrásnějších částí Prahy 6, Lysolajích, nabízí 280 m2 užitné plochy a 630 m2 pozemku v nově vznikající čtvrti Zátiší Lysolaje. Vila nese rukopis předního architektonického ateliéru knesl+kynčl. Skvělou adresu stvrzuje blízkost Šáreckého údolí nebo celoroční výhled na panorama Hradčan z terasy o z 60 m2 s jihozápadní orientací.
Velkorysé prostory jsou uzpůsobeny také pro ateliér, fitness, saunu či krásný byt na pronájem. Nabízí se možnost mít venkovní zastřešení s velkým bazénem. Dispozice vily jsou tvořeny několika ložnicemi, prostornými šatnami, komfortní garáží s technickou místností, skladem a dalšími úložnými plochami. Součástí je velkorysý obývací pokoj s otevřeným přístupem na zahradu…
Dům nabízí kombinaci privátních zón a reprezentativních prostor. Ty mohou být pro svou působivost a efektivnost určené k odpočinku nebo pro pracovní, sousedská či rodinná setkání.
Veškerý, oprávněně vyžadovaný komfort v podobě restaurace, školky, obchodu, sportoviště, parků nebo ordinace, je součástí projektu. Do prestižní Mezinárodní školy v Nebušicích zabere jízda autem maximálně deset minut. Na mezinárodní letiště v Ruzyni i na hlavní dálniční tahy se dostanete do 15 minut.
Výstavba Zátiší Lysolaje bude probíhat do roku 2021/22. A Vy si můžete vybrat hned z několika typů vil – s různým umístěním, velikostí zahrad i dispozicemi. Všechny interiéry a dispoziční řešení, které budou realizovány ve vysokém standardu, si však můžete přizpůsobit dle potřeb, vkusu i fantazie.

Nabídka je součástí developerského projektu Zátiší Lysolaje.

Číslo zakázky
IDNES-LY-IV-B07
Cena
24 542 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
632 m2
Užitná plocha
278 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet pokojů
6
Terasa
jih , 60 m2
Dvojgaráž
Internet
Plyn
veřejný přívod
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
silnice, veřejná doprava
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku