Prodej domu 247 m² s pozemkem 478 m²

Zenklova, Praha 8 - Kobylisy

29 999 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena k jednání

Bydlet a podnikat, obytný dům s komerčními plochami, Praha Kobylisy

Bydlet a podnikat, tak by se dala nazvat stručná charakteristická vlastnost této nemovitosti, kterou nabízíme ke koupi.
Nemovitost na perfektním strategickém místě a navíc nedaleko stanice metra trasy C, má jednu část určenou k bydlení a druhou logickou část k podnikatelské činnosti. En bloc ji považujeme za velmi dobrou investiční příležitost.
Bydlení: objekt na ul. Zenklova je přístupný z rušné ulice Zenklova. Rezidenční část (postavena a kolaudována v r. 2000) se ale nachází v naprosto klidné části druhého nadzemního podlaží, kde ruch hlavní ulice není citelný a nepostřehnul jsem jej po celu dobu návštěvy vevnitř, ani venku na terase. Dispozičně je bydlení nečekaně prostorné: 5 pokojů+kuchyně+jídelna+venkovní terasy. Čistá obytná plocha tak činí úctyhodných 247 m2. Vítany jsou i zelené plochy pro relaxaci, přístupné přímo z domu (cca 120 m2 i s dvěma terasami). Sociální zařízení představuje velká koupelna (12,9 m2), malá koupelna (4,1 m2) a 2 x WC (jedno WC odděleně).
Z hlavní silnice je přístupná prostorná garáž v přízemí (58 m2), s vraty na dálkové ovládání, umístěná pod plochami bydlení. Další krytá garáž je situována pod terasou.
Komerční část: se nachází v přízemí objektu a strategicky významný je přímý přístup na úrovni komunikace a chodníku. Na ploše 129 m2 je počítáno s plochou prodejní nebo restaurační (71 m2), kuchyní (20 m2), sklady (6,5 m2) a dále WC pro personál, šatna a WC pro hosty. V současné době je komerční část kapitálově dobře zisková díky aktivnímu využití nájemcem.
Technický stav: díky stavební rekonstrukci z r. 2000 je technický stav velmi dobrý a pravidelně udržovaný, nevyžaduje žádné další okamžité nutné investice. Elektoinstalace Cu, 230-380V, 3x25A. Sedlovou střechu nechal vlastník v r. 2020 kompletně opravit nákladem přesahujícím 600 tis. Kč. Jako krytina slouží bonnský šindel. Dům je vybaven plastovými okny. V přízemí u garáží jsou 2 další prostory ideální jako dílny nebo skladové prostory. Pro komunikaci a spojení s venkem je instalován kamerový systém s Intercomem. Díky použitému stavebnímu materiálu Ytong a zateplení je objekt v en. třídě C.
Sítě: do domu jsou zavedeny všechny sítě. Objekt je vytápěn plynovým kombinovaným kondenzačním kotlem Protherm Tiger 24kW (stáří 3 roky) do radiátorů. Celý objekt je zabezpečen kamerovým systémem s napojením na PCO. Více informací k nemovitosti viz makléř uvedený v kontaktu.
Projekt: součástí ceny je Studie výstavby 12 bytových jednotek jako nástavba současného objektu. Informace předáme při prohlídce+přiložené foto.

Číslo zakázky
IDNES-061-NP02182
Cena
29 999 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
478 m2
Zastavěná plocha
361 m2
Užitná plocha
247 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Terasa
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
zařízený
PENB
C
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

9 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku