Prodej domu 814 m² s pozemkem 1268 m²

Praha 8 - Libeň, okres Praha

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena na vyžádání

Prodej vodárenské věže jako rezidenčního sídla 3+kk s relaxačním centrem, 814 m2, na poz. 1268 m2, P

Nabízíme k prodeji pražskou technickou památku – vodárenskou věž v Praze – Libni z roku 1904 přestavěnou na unikátní dům 3+kk o velikosti 223 m2. Nachází se na pozemku o rozloze 1.268 m2. Na pozemku je též vybudováno podzemní relaxační centrum včetně vinného sklepa o užitné ploše 433 m2 a garáž se zázemím pro ostrahu o velikosti 158 m2 pro 8 vozů. Věž, relaxační centrum i garáž jsou ve stavu shell & core.
Samotná obytná část je mezonetová, umístěna v nově postaveném tamburu věže. Panoramatický výhled 360° skýtá pohled na celou Prahu. Vstup do obytné části je z prostoru poslední stanice výtahu, do předsíně se šatnou. Výtah je celoskleněný, připravený k osazení. Byt s kruhovým půdorysem je propojen schodištěm při obvodu věže. Ve spodní části je navržen obývací pokoj s kuchyňským koutem, spíží a toaletou, ve střední části pracovna s koupelnou a toaletou, v nejvyšším patře kruhová ložnice s koupelnou a toaletou.
Nadstandardní relaxační centrum je doplňkovou stavbou k části obytné. Denní světlo je zajištěné střešními okny. Je zde připraven prostor pro bazén, saunu a relaxační zónu, squashový kurt, posilovnu, šatnu, toaletu a bar. Vše propojuje hala. Součástí stavby je strojovna vzduchotechniky a kotelna. V nejspodnější části centra se nachází studna a vinný sklípek s valenou klenbou, vystavěný z barokních pískovcových kvádrů.
Třetí stavbou na pozemku je garáž se třemi samostatnými vjezdy. Garáž má včleněno zázemí pro ostrahu.
Jedná se o velmi specifickou exkluzivní nemovitost, která bude pro nového majitele neopakovatelnou výzvou. Precizně připravená hrubá stavba nabízí unikátní designové ztvárnění.
Lokalita zaručuje výbornou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. Ve vzdálenosti cca 400 m je stanice metra C – Ládví a stanice tramvají. Přímo u pozemku je autobusová stanice.
Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.
O Vodárenské věži si můžete přečíst i v našem magazínu Life & Style.

Číslo zakázky
IDNES-N5166
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1268 m2
Zastavěná plocha
96 m2
Užitná plocha
814 m2
Plocha zahrady
1172 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Sklep
Výtah
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G
Pojištění majetku

Kontaktujte prodejce

7 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku