Prodej domu 98 m² s pozemkem 223 m²

Schoellerova, Praha 9 - Čakovice

9 360 000 Kč Chci spočítat hypotéku

RD Čakovice - projekt

Původní příměstský řadový dům pocházející zhruba z 20. -30. let dvacátého století se nachází v klidné ulici Schoellerova vzdálené necelých 15 minut chůze od zámeckého rybníku a parku Čakovického zámku. Jedná se o nepodsklepenou cihelně kamennou stavbu se sedlovou střechou o zastavěné ploše 121 m2 a zahrádkou o ploše 102 m2 situovanou západně za domem. Stropy jsou původní, dřevěné.
Dům je určen ke kompletní přestavbě, na kterou je vydán demoliční výměr na bourání vnitřních příček pro změnu dispozice a povolení s projektem na přípojku obecní vody, která se nachází hned v komunikaci před domem. Do domu je zavedena elektřina a městská kanalizace.
Plánovaná přestavba (viz vizualizace a 3D půdorysy) bude novým majitelům poskytovat obytnou plochu cca 150 m2 a dispozici až 7+kk.
Výhodou stavby je, že výška stropů 3 m v přízemí a výška hřebene krovu 4 m umožní vytvořit obytné podkroví bez nutnosti krov and #34;přizvedávat and #34; a měnit tím výšku domu, což by vyžadovalo povolení od úřadů. Zamýšlený projekt navrhuje použití pásových oken směrem do ulice a naopak velké skleněné plochy do klidné části zahrady. Vzniklo by tak dostatečně intimní, ale přitom příjemně prosvětlené přízemí plynule navazující na zahradu přes nízkou terasu. Půdní vestavba počítá se střešními okny.
Zahrada je celkem pravidelného tvaru o délce cca 11 m a šířce 9 m. Od sousedních pozemků je z obou stran oddělena vyšším betonovým oplocením a v zadní části cihelnou zdí, která je však na zbourání. Rozměrově a tvarově se zde dá vytvořit například nízkoúdržbová anglická zahrádka. Na zahradu bude slunce svítit od jihozápadu až po severozápad.
Před domem je přes ulici hlídané parkoviště se závorou, kde si lze pronajmou parkovací stání (poslední informace 1000,- Kč/měsíc). Jinak ale pro rekonstrukci domu není vyžadováno zřízení parkovacího místa.
Prodej této nemovitost nepodléhá při prodeji povinnosti platného PENB.
Pro více informací a prohlídku nemovitosti mne, prosím, neváhejte kontaktovat a také se podívejte na detail nabídky na webových stránkách jancesal. cz/rd-praha-čakovice-schoellerova-965
Jan Česal

Číslo zakázky
IDNES-489/3752
Cena
9 360 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Plocha pozemku
223 m2
Zastavěná plocha
121 m2
Užitná plocha
98 m2
Plocha zahrady
102 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Počet místností
3
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

3 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku