Exkluzivní prodej prvorepublikové vily v prestižní čtvrti v Klánovicích

Praha 9 - Klánovice

28 900 000 Kč 47 300 000 Kč

Za první republiky patřily Klánovice mezi nejslavnější česká letoviska a i dodnes mají unikátní kouzlo, které z této prestižní pražské části tvoří jedinečnou lokalitu plnou zeleně a neobyčejné atmosféry. Posezení mezi vzrostlými borovicemi, vůně lesa, procházka mezi prvorepublikovými domy i nadstandardní občanská vybavenost jsou jen jedněmi z mnoha důvodů, proč by rodinný dům v Klánovicích v přímém sousedství s přírodním parkem neměl ujít Vaší pozornosti.
Ve 20. až 40. letech 20. století byly Klánovice významným centrem odpočinku pražské smetánky. A konkrétně do let 1937-1938 je datována stavba námi dnes nabízené nemovitosti, která za posledních 80 let zažila díky své jedinečnosti mnoho pamětních okamžiků. Zejména i proto, že byla několikrát využita při natáčení filmů i seriálů z různých žánrů.
Zdařilá rekonstrukce v letech 1992-1993, která rozšířila dům téměř o polovinu avšak s naprosto identickým architektonickým stylem původní stavby i prostorný pozemek s bohatě vzrostlou zahradou jsou jen jedny z mnoha odpovědí na to, proč právě tato nemovitost je vhodná pro rodinné i reprezentativní firemní sídlo. Současné dispoziční uzpůsobení 5+1 je pak díky kompletnímu podsklepení nemovitosti i půdním prostorům a natažení rozvodů do patra vhodné pro úpravu na míru a umožňuje široké využití dle potřeb nového majitele. Plocha parcely 2869 m2 je tvořena 518 m2 zastavěné plochy a nádvoří (vila a 2 zahradní domky) a 2351 m2 zahrady.
Cena k jednání. Zajímá-li Vás více, rádi poskytneme bližší informace na vyžádání a budeme se těšit na případné setkání v Praze - Klánovicích.

Číslo zakázky
IDNES-205-N04238
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Výstavba
1937
Rekonstrukce
1993
Plocha pozemku
2869 m2
Zastavěná plocha
518 m2
Užitná plocha
450 m2
Plocha zahrady
2351 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet podzemních podlaží
2 podlaží
Sklep
Balkon
Bazén
Parkování
garáž
Telefon
Topení
ústřední - elektrické
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus
Občanská vybavenost
škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb
PENB
G
Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis