Prodej domu 261 m² s pozemkem 607 m²

Štěpnice, Praha

25 058 000 Kč 24 542 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Rodinný dům Praha 6

Školka, kroužky, procházka parkem, nákupy, večerní rodinný program… Scénář každého rodiče, který může zabrat celé odpoledne a několik hodin strávených za volantem. Že to dobře znáte? My vám nabízíme elegantní alternativu.
V jednom z nejkrásnějších míst v hlavním městě, v Lysolajích na Praze 6, už stavíme novou vilovou čtvrť s příznačným názvem - Zátiší. Její součástí je školka, park, spolkový dům s plánovanými volnočasovými aktivitami, obchůdky i služby nebo restaurace s kavárnou s donáškou… Vše jen několik minut pohodlnou chůzí od sebe, přes krásný centrální park.
Všechny přednosti Lysolají a nové čtvrti se prolínají ve vilách. Tu, kterou vám nyní představujeme, uhrane dispozicí 6+kk na užitné ploše přes 260 m2! O omamném spojení útulných a vzdušných pokojů s okolní zelení svědčí skoro 70 m2 teras a zahrada kolem 350 m2.
Vily v této linii těží ze svého sepjetí s centrálním parkem. Díky maximálně omezené dopravě jde o záruku bezpečného bydlení ve městě. Samotný dům a zahrada pak i přes úžasné výhledy zaručuje klid a soukromí.
Pokud se věnujete tvůrčí činnosti nebo podnikáte z domova, oceníte hned dvě pracovny a dostatek úložných prostor. Díky tomu je možné v chytře řešeném interiéru možné oddělit následky rodinného provozu a dětské energie od potřeby relaxace nebo soustředění se na práci…
Z 60 m2 garáže pro dvě auta a klidně peloton kol se do Dejvic nebo na Bořislavku dostanete během 15 minut. Často rychleji. Věřte ale, že se vám z Lysolají nebude chtít odjíždět příliš často. A pokud ano, pak třeba s dětmi do International School of Prague v sousedních Nebušicích.
Přijde vám to vše nemožné? Rádi vás provedeme přímo místem, kde již dvě desítky vil realizujeme. A s nimi kompletní infrastrukturu pro celou čtvrť i nové centrum této městské části. Nastěhovat se budete moci už zkraje roku 2022, kdy výstavbu dokončíme.
Jestliže máte vytříbenou představu, jak mají vily uvnitř i zvenčí vypadat, je ideální čas. S klientskými změnami vám pomohou architekti z renomovaného ateliéru knesl+kynčl.

Nabídka je součástí developerského projektu Zátiší Lysolaje.

Číslo zakázky
IDNES-LY-IV-B7
Cena
24 542 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
607 m2
Užitná plocha
261 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet pokojů
6
Terasa
69 m2
Dvojgaráž
Internet
Plyn
veřejný přívod
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
silnice, veřejná doprava
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

2 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku