Prodej rodinného domu v Přáslavicích, pozemek 2493 m2, rodinný dům Přáslavice

Přáslavice, okres Olomouc

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info o ceně u RK

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rodinnou usedlost - bývalý statek v obci Přáslavice. Rodinný dům disponuje třemi bytovými jednotkami 4+1, 2+1 a 3+1, které se nacházejí ve stavu před rekonstrukcí.
Součástí domu jsou hospodářské přístavby navazující na obytnou část a vytvářející tak dvůr ve tvaru písmene U, který jeho na jeho konci uzavřen zděnou stodolou. Vedle stodoly je brána za kterou pokračuje zahrada o rozloze 817 m2. Celková plocha pozemku je 2493 m2. Uzavřený dvůr poskytuje naprosté soukromí a jeho rozloha je cca 550 m2. Součástí dvoru je průjezd z ulice, skleník, garáž a dvě krytá parkovací stání.
Dům je zděný i s přístavbami a stodolou. Na hlavní obytné části je položena plechová střecha v imitaci tašek před cca 6 lety. Okna jsou původní dřevěná. Vytápění v současné chvíli není zajištěno - chybí zde radiátory. Dům je připojen na obecní kanalizaci, vodu, plyn a vlastní studnu.
Nemovitost je vhodná k vícegeneračnímu bydlení, ale i k podnikatelským účelům vzhledem ke snadné dostupnosti do města.
Obec Přáslavice leží východním směrem od města Olomouce vzdálená 10 km a po rychlostní komunikaci jste přímo v centu za 13 minut. Nájezd na dálnici směr Ostrava jsou pouhé 3 minuty.
Pro více info a termín prohlídky kontaktujte makléře.

Číslo zakázky
IDNES-pror18034474
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
udržovaný
Poloha domu
řadový
Zastavěná plocha
720 m2
Užitná plocha
220 m2
PENB
G

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama