Prodej domu 400 m² s pozemkem 1 470 m²

Přelovice, okres Pardubice

7 000 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně odměny RK

Prodej rodinného domu 210 m2, pozemek 1470 m2, Přelovice

Dobrý den,
rád bych Vám nabídl ke koupi dvougenerační solitérní zděný RD s obytným přízemím a patrem o celkové dispozici 5+1/2L+T, kdy celý dům je podsklepen.
Předmětem prodeje je rodinný dům, na který navazuje stavba "vejminek". Dále na pozemku je garáž, technické místnosti a dílna.
Celková plocha zastavěné plochy činí 400m2, kdy obytná plocha domu je 180m2 + 90m2 sklep.
Původní stavba z konce 19. století byla částečně ubourána a zbyla pouze dvorní část vejminku navazující na současný prodávaný RD, který byl počátkem 80. let v podstatě vystavěn jako nový a byl kol. cca v r. 1982. Stavba domu je tradiční zděné konstrukce, obdélníkového půdorysu s vybíhajícím betonovým schodištěm, zastřeš. stanovou střechou s pálenou taškovou krytinou, beton. nespalné stropy, příprava TUV el. bojlerem a vytápění řešeno ÚT s radiátory a kotlem na TP, vlastní vodárna ze studny, rozvody elektro původní v hliníku, pův. dřevěná okna, zárubně kovové, na podlahách lamino/parkety/koberec.
RD je standardně vybaven a proveden, v dobrém a udržovaném stavebně-technickém stavu. V letech 2001-2002 byla provedena modernizace hyg. zařízení a kuchyně včetně nových rozvodů a instalací, podlahové krytiny, dále prováděna běžná údržba a úklid. Pozemek situovaný v klidné lokalitě, napojený na el., plyn, vodu, vl. studnu a jímku na odpady, venkovní úpravy a oplocení jsou dokončeny.
Příslušenství a další stavby jsou vedlejší stavba vejminku z pův. domu navaz. na RD, s vybavením hyg. zařízením a kuchyní, dále navazuje posezení s krbem a udírnou, vedlejší zděná stavba garáže s dílnou a společenskou místností, ve dvorní části , zahradní úpravy s jezírkem, oplocení, zpevněné plochy a přípojky IS vč. kopané studny a jímky na odpady.
Jelikož majitele staví nový dům s termínem dokončení 3/2023 je tento termín i termínem možnosti předání prodávané nemovitosti.
Realitní makléř
Martin Socha

Číslo zakázky
IDNES-13223
Cena
7 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1470 m2
Zastavěná plocha
210 m2
Užitná plocha
400 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Elektřina
230-400V
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

7 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku