Prodej domu 353 m² s pozemkem 244 m²

Horní náměstí, Přerov - Přerov I-Město

4 970 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Bytový dům Přerov, Horní náměstí

Řadový bytový dům ve velmi dobrém stavu po celkové rekonstrukci v centru Přerova na Horním náměstí. Budova je dvoupodlažní, částečně podsklepená s vybudovaným podkrovím.
Objekt je po celkové rekonstrukci, která probíhala v letech 2005 - 2015 , kdy byly zrekonstruovány všechny konstrukční stavební prvky.
Dispozičně je dům řešen atypicky. Jsou zde dvě bytové jednotky a jedná nebytová jednotka. Podlahová plocha činí 353,02 m2, podlahová plocha vč. příslušenství celkem činí 376,43 m2.
Objekt byl postaven cca roku 1200. Konstrukce objektu je kamenná, stropy jsou historické, původní , zrekonstruované. Střecha je sedlová a střešní krytinu tvoří francouzská taška. Vnější omítky jsou vápenné. Stavba není zateplena.
Okna jsou kastlová, nově zrekonstruovaná. Vybavení koupelny v obytném podkroví tvoří klasická vana, sprchový kout, 2 umyvadla a WC je vybaveno závěsnou toaletou. Dveře jsou dřevěné masívní plné, dřevěné masívní zasouvací a skleněné mléčné, zárubně dveří jsou obložkové, vchodové dveře jsou dřevěné. Osvětlovací techniku tvoří bodová svítidla, úsporná svítidla LED a celý systém osvětlení je řízen systémem Home manager. V obytných místnostech je dřevěná plovoucí podlaha, v kuchyních je dřevěná plovoucí podlaha, v koupelně jsou podlahy tvořeny keramickou dlažbou a chodba má na podlaze položenou keramickou dlažbu.
Dům je kulturní památka, nachází se zde cca 50 původních stavebních prvků historické hodnoty.
Dům je připojen k rozvodné síti elektrického proudu, nyní dodávka pozastavena. Objekt je připojen na vodovodní řad, odpadní vody jsou svedeny do kanalizace a zemní plyn není zaveden. Vytápění je v domě řešeno pomocí tepelného čerpadla a topná tělesa zastupuje podlahové vytápění. Ohřev vody je zde řešen elektro-kotlem.
Prodej se uskuteční dne 24.10.2019 v 10:00 hod. na adrese www. prokonzulta. cz. Prohlídky se konají dne 11.10.2019 v 16:00 hod a 18.10.2019 v 16:00 hod. Sraz účastníků na adrese: ulice Horní náměstí 32/32, Přerov 750 02.
Energetický štítek nebyl vypracován, prodejce upozorňuje, že uvedený údaj o energetické náročnosti budovy je pouze orientační.

Číslo zakázky
IDNES-P6383
Cena
4 970 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
kamenná
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Plocha pozemku
244 m2
Zastavěná plocha
144 m2
Užitná plocha
353 m2
PENB
B

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku