Prodej domu 290 m² s pozemkem 531 m²

Sportovní, Prostějov

14 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prostějov, Sportovní ul., RD - vila 6+KK, garáž, zahrada, bazén

Dům je situován ve velmi klidné a atraktivní lokalitě. Nabízíme exkluzivně k prodeji nadstandardní cihlový RD vila o dispozici 6+KK. Stáří domu je cca 20 roků. Dům má 3 NP a 1 PP. Dispozice domu i vybavení řešil Ing. Arch. Janem Přikrylem, vznikl tak prostorově velmi velkorysý objekt. Dům je meziúrovňový, středem domu prochází schodiště, které vyúsťuje vždy v mezipatře. Na straně do zahrady jsou situovány obytné místnosti. Do uliční části se v každém patře nachází koupelny, WC a šatny. Orientace obytných pokojů je na jih a jihovýchod, ostatní prostory jsou orientovány na sever a severozápad.
V 1. NP je uzavřené zádveří 4m², na které navazuje prostorná vstupní hala 12m² s vestavěnými skříněmi. Z haly jsou vstupy na samostatné WC, do polosuterénu a do vyvýšeného přízemí, kde tvoří dominantu prostorný obýv. pokoj s krbem, jídelní část a kuchyň. kout 48m². Z krbu jsou provedeny rozvody teplého vzduchu do ložnice a obýv. pokoje horního bytu. Pokoj je téměř po celé jižní straně prosklený a je tak slunný a vzdušný. Z obýv. pokoje jsou výstupy na prostornou terasu, která je po celé šířce domu a také z boční strany domu nad prostornou garáží. Ve 2. NP se nachází 3 pokoje (15, 12 a 12m²), zimní zahrada, komora s umyvadlem, šatna, koupelna, WC a balkon. Ve 3. NP se nachází obýv. pokoj s kuch. koutem 33m², ložnice 14m², koupelna, šatna, WC a balkon. Ze schodiště je vstup i na menší půdu.
Vedle domu se nachází prostorná garáž až pro 4 automobily 45m². Před rokem vyměněn elektromotor garáž. vrat. Garáž. vrata a brána jsou na dálkové ovládání. V polosuterénu je vlevo směrem ke garáži místnost 28m², která sloužila jako posilovna a propojuje dům s garáží. Dále je zde technická místnost 20m², kde se nachází plyn. kotel se zásobníkem na TUV, filtrace k bazénu, jednotka k centr. vysavači, sprcha. Na techn. místnost navazuje místnost se saunou, na kterou navazuje místnost s bazénem. Bazén 6x3,5m je zastřešený posuvnými polykarb. panely, po jejich odkrytí je bazén propojen opticky s terasou i zahradou. Bazén má krycí plachtu, osvětlení a protiproud (před 2 lety vyměněn elektromotor protiproudu). Ohřev vody je možný přes výměník napojený na plyn. kotel. Dům má i menší vinný sklípek. Za domem se nachází udržovaná zahrada, která je osázena po obvodu vzrostlými okrasnými dřevinami a poskytuje majitelům maximální soukromí.
Vytápění domu je ústřední s plyn. kotlem, TUV zajištěn také plyn. kotlem. Podlahy v pokojích jsou plovoucí, v koupelnách a na WC je keramická dlažba. V domě je centrální vysavač (nový před 2 lety). Celý dům je zajištěn EZS s kamerami. Zavedena optika. V domě je domácí ústředna, s telefony v každém pokoji. Markýzy na terase jsou na dálk. ovládání. Dům je vhodný pro větší rodinu, případně i jako dvojgenerační bydlení.
Dům napojen na veškeré IS. Na zahradě je vlastní studna s autom. závlahou zahrady. Studna je používána i na napouštění bazénu. Měs. náklady: plyn cca 3.300,-Kč, ele. cca 2.000,-Kč.
Plocha pozemků 531m², z toho zast. 184m², užit. plocha 290m²

Číslo zakázky
IDNES-501/3718
Cena
14 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
rohový
Plocha pozemku
531 m2
Zastavěná plocha
184 m2
Užitná plocha
290 m2
Plocha zahrady
347 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
E

Kontaktujte prodejce

5 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku