Prodej domu 180 m² s pozemkem 1720 m²

Rakovice, okres Písek

4 300 000 Kč 3 700 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Vánoční sleva

RD 3+1, užitná plocha 180 m2, pozemek 1.720m2, Rakovice(u Čimelic), okr. Písek

Nabízíme k prodeji starobylý dům, na kterém probíhá jeho renovace. Obývaná část domu sestává z obytné kuchyně s pecí, obývacího pokoje, ložnice, koupelny, toalety a sklepa. Dále je k dispozici jeden pokoj se samostatným vchodem. Nad celou obytnou plochou 180 m2 je půda, kde lze zřídit další pokoje a terasu s výhledem na rybník. Na dvoře pak stojí hospodářská budova, v současnosti využívána jako dílna, z které lze vytvořit dvě garáže a v půdním prostoru další bytovou nebo nebytovou jednotku.
Rekonstrukce a renovace domu respektuje historický ráz včetně použitých přírodních materiálů, jako je dřevo a kámen. Tyto materiál jsou použity nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Např. všechny čtyři vstupní brány na pozemek jsou postupně vyměňovány za dřevěná vrata, jak vystřižená z pohádky.
Pitnou vodu zajišťují dvě studny. V dohledné době by měla být zřízena ještě přípojka na obecní vodovod. Dále je k dispozici i užitková voda ve studánce ve sklepě domu.
Topení zajišťují kamna na tuhá paliva a jsou zde připraveny i rozvody na ústřední topení. Rozvody jsou vyvedeny i do půdního prostoru.
Odpadní vody jsou jímány do žumpy. Kanalizaci obec plánuje v průběhu 5 let.
Na zahradě současný majitel vytváří malý rybník. Další dva rybníky jsou v přímém sousedství. V jednom jsou k vidění vydry a vodník, druhý je plný ryb.
Nedaleko se nachází krásná dubová alej, vedoucí přímo k zámku v Čimelicích. Cesta vede i kolem velkostatku - zámku Rakovice, luk a polí ve vlastnictví Schwarzenbergů. Okolí poskytuje spoustu příležitostí pro vyjížďky na kole, procházky po okolí, houbaření, koupání a další příjemné aktivity.
Dopravní dostupnost je dobrá, jezdí zde autobus, zastávka je cca 300 a v nedalekých Čimelicích je také vlak. V Čimelicích se nachází i veškerá občanská vybavenost, obchody, pošta, lékaři, zubař, několik restaurací.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79286.

Číslo zakázky
IDNES-N79286
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1720 m2
Zastavěná plocha
490 m2
Užitná plocha
180 m2
Počet podlaží
2 podlaží
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku