Prodej domu 180 m² s pozemkem 1720 m²

Rakovice, okres Písek

4 300 000 Kč 3 700 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Vánoční sleva

RD 3+1, užitná plocha 180 m2, pozemek 1.720m2, Rakovice(u Čimelic), okr. Písek

Nabízíme k prodeji starobylý dům, na kterém probíhá jeho renovace. Obývaná část domu sestává z obytné kuchyně s pecí, obývacího pokoje, ložnice, koupelny, toalety a sklepa. Dále je k dispozici jeden pokoj se samostatným vchodem. Nad celou obytnou plochou 180 m2 je půda, kde lze zřídit další pokoje a terasu s výhledem na rybník. Na dvoře pak stojí hospodářská budova, v současnosti využívána jako dílna, z které lze vytvořit dvě garáže a v půdním prostoru další bytovou nebo nebytovou jednotku.
Rekonstrukce a renovace domu respektuje historický ráz včetně použitých přírodních materiálů, jako je dřevo a kámen. Tyto materiál jsou použity nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Např. všechny čtyři vstupní brány na pozemek jsou postupně vyměňovány za dřevěná vrata, jak vystřižená z pohádky.
Pitnou vodu zajišťují dvě studny. V dohledné době by měla být zřízena ještě přípojka na obecní vodovod. Dále je k dispozici i užitková voda ve studánce ve sklepě domu.
Topení zajišťují kamna na tuhá paliva a jsou zde připraveny i rozvody na ústřední topení. Rozvody jsou vyvedeny i do půdního prostoru.
Odpadní vody jsou jímány do žumpy. Kanalizaci obec plánuje v průběhu 5 let.
Na zahradě současný majitel vytváří malý rybník. Další dva rybníky jsou v přímém sousedství. V jednom jsou k vidění vydry a vodník, druhý je plný ryb.
Nedaleko se nachází krásná dubová alej, vedoucí přímo k zámku v Čimelicích. Cesta vede i kolem velkostatku - zámku Rakovice, luk a polí ve vlastnictví Schwarzenbergů. Okolí poskytuje spoustu příležitostí pro vyjížďky na kole, procházky po okolí, houbaření, koupání a další příjemné aktivity.
Dopravní dostupnost je dobrá, jezdí zde autobus, zastávka je cca 300 a v nedalekých Čimelicích je také vlak. V Čimelicích se nachází i veškerá občanská vybavenost, obchody, pošta, lékaři, zubař, několik restaurací.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79286.

Číslo zakázky
IDNES-N79286
Cena
3 700 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1720 m2
Zastavěná plocha
490 m2
Užitná plocha
180 m2
Počet podlaží
2 podlaží
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku