Prodej domu 388 m² s pozemkem 15 243 m²

Libeňská, Řepín, okres Mělník

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Obchodní podmínky nabídky pouze na vyžádání konkrétnímu zájemci.

Residence Řepín ... ke koupi dva rodinné domy a soubor pozemků v obci Řepín, okr. Mělník.

Na základě výhradního mandátu, uděleného výlučným vlastníkem, nabízíme ke koupi soubor nemovitostí, nacházející se v obci Řepín, okr. Mělník, Středočeský kraj. Nemovitosti tvoří: hlavní rodinný dům (ca 240 m2 PP); vedlejší rodinný dům - depandance (ca 148 m2 PP); pozemek 491 m2 - zastavěná plocha uvedenými stavbami a krytým parkováním pro dvě vozidla; pozemek 820 m2 pro výstavbu dalšího rodinného domu; pozemek 2 024 m2 který slouží jako vzrostlá okrasná a užitková zahrada (avšak s možností dle platného ÚP podnikatelského využití, funkce zemědělská výroba a skladování); pozemek 11 908 m2 jako soukromý les s loukou a přístupovou cestou.
Oba rodinné domy jsou kompletně stavebně dokončené (ve vyšším kvalitativním standardu); jsou napojeny na elektřinu, vodovodní a kanalizační obecní řad, a obecní komunikaci; a každý z nich nabízí dispozici 4+kk se zázemím. Třída energetické náročnosti domu C.
Obec Řepín se nachází v okr. Mělník, a je součástí sdružení obcí Kokořínska. Tato turisticky vyhledávaná lokalita Středočeského kraje je v současné době poptávána i jako místo pro trvalé bydlení.
S ohledem na dostupnost spádových měst Mladá Boleslav a Praha vozidlem a v případě Mělníka i městkou dopravou - busem; možnost sportovního vyžití v panenské přírodě (např. pěší i cyklo turistika, koupání a rybaření v rybnících); základní občanské zázemí přímo v obci (např. obecní úřad, mateřská i základní škola, pošta, základní možnosti nákupu) staví obec Řepín do poptávky občanů, kteří hledají cenově dostupné bydlení v přírodě a s přiměřenou dostupností do míst pracovních příležitostí.
Detailní informace k této nemovitosti naleznete na účelové micro site www(tečka)remax(pomlčka)commercial(tečka)cz(lomítko)resicence(pomlčka)repin, nebo si tyto vyžádejte u makléře nabídky.

Číslo zakázky
IDNES-202-NP02379
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
15243 m2
Zastavěná plocha
491 m2
Užitná plocha
388 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Internet
Topení
ústřední - elektrické
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
C (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

6 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku