Prodej domu na klíč 91 m² s pozemkem 321 m²

Roatán, Honduras

157 780 USD Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: bez provize RK

Prodej, samostatný dům, 91 m2, Karibské moře, ostrov Roatán

Nabízíme do osobního vlastnictví prodej domu 3+kk, s pozemkem 321 m2 na ostrově Roatan, v Karibském moři. Dům lze rozšířit o další ložnici či o další individuální úpravy, včetně vybavení domu. K moři 300 metrů.
V nabídce máme také dům 1+kk s pozemkem v ceně celkem 1,99 mil Kč.

Přímý prodej od vlastníka, cena je konečná a zahrnuje pozemek, dům na klíč a všechny místní poplatky. Dům lze využít jak k trvalému, tak i krátkodobému pobytu. Lze jej dále pronajímat a tak jej pojmout i jako investici. Servis spojený s pronájmem ( akvizice klientů, předávání i přebírání domu hostům, úklid, údržba, ostraha..) v případě zájmu, zajistí na místě, česky i anglicky hovořící tým.

Trvale zelený ostrov Roatán i okolní karibské moře nabízí stálé, příjemně teplé počasí, tyrkysové moře, korálové útesy, nádherné pláže, bohatou flóru i faunu.

Vzdálenost od mezinárodního letiště 23 km. Odlety z Prahy, Vídně či Mnichova, s přestupem na přímé linky létající na ostrov například z Atlanty, Houstonu, Miami a dalších měst.

Kontaktujte nás, pošleme Vám detailnější informace o domě, o lokalitě, zajistíme seznámení se všemi náležitostmi spojeným s nákupem nemovitosti na ostrově, zajistíme prohlídku, ubytování i česky-anglicky hovořícího průvodce v místě.
Součástí obrázkové galerie je i ukázka obdobného hotového vzorového domu s individuálními úpravami i nábytkem. Tento dům je také na prodej.

Číslo zakázky
IDNES-79104
Cena
157 780 USD Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
321 m2
Zastavěná plocha
95 m2
Užitná plocha
91 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet pokojů
4
Terasa
Elektřina
230V
Vybavení domu
nezařízený

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku