Prodej domu 54 m² s pozemkem 233 m²

Roatán, Honduras

2 183 695 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena v USD 98 850 $

Dům, Karibské moře, ostrov Roatan.

Nabízíme do osobního vlastnictví prodej domu 2+kk, s pozemkem 233 m2 i velkou terasou v Karibském moři na ostrově Roatán. Vzdálenost cca 300 metrů od moře. Dům je vyprojektovaný a staví se po upřesnění specifických požadavků klienta. Ideální pro 2 osoby, krátkodobě i pro 4 osoby.

V nabídce máme také domy větší 3+kk či 4+kk, ale i 1+kk.

Dům lze využívat k trvalému pobytu (zprostředkujeme rezidenturu) či krátkodobému pobytu. Také je možné jej pronajímat a tak dům pojmout i jako částečně investiční záležitost. Pronájem, v případě zájmu, a s ním spojený servis ( akvizice klientů, předávání i přebírání klientům-rekreantům, úklid, údržba, ostraha ) zajistí na místě, česky i anglicky hovořící kolegové.

Karibské moře i zelený ostrov Roatán nabízí stabilní počasí, tyrkysové moře, nádherné pláže, korálové útesy i bohatou flóru i faunu.

Vzdálenost od mezinárodního letiště 23 km. Odlety z Prahy, Vídně či Mnichova, přes přímé linky na ostrov létající například z Atlanty, Houstonu, Miami a dalších měst.

Kontaktujte nás, pošleme Vám detailnější informace o domě, o lokalitě, zajistíme seznámení se všemi náležitostmi spojeným s nákupem i provozem nemovitosti v Karibské oblasti, zajistíme prohlídku, ubytování i česky-anglicky hovořícího průvodce v místě. Prohlídku na místě, před finálním rozhodnutím zda nemovitost koupit plně doporučujeme!

Číslo zakázky
IDNES-N80474
Cena
2 183 695 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
233 m2
Zastavěná plocha
54 m2
Užitná plocha
54 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet pokojů
2
Parkování
parkovací místo
Elektřina
230V
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

4 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku