Prodej domu 265 m² s pozemkem 276 m² rezervováno

Rozdrojovice, okres Brno-venkov

10 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + provize RK 5 % + DPH

Řadový rodinný dům Rozdrojovice, užitná plocha cca 265 m2, v blízkosti Brněnské přehrady, vhodný pro

Řadový rodinný dům o užitné ploše cca 265 m2, ležící na pozemku o celkové ploše 276 m2 včetně dvorku o velikosti 43 m2, který na své velkorysé ploše nabízí 5 pokojů, jídelnu, kuchyň, 2 koupelny včetně WC, samostatné WC, místnost s kombinovanou saunou (finská + infra), sociální zázemí k sauně (sprcha, umyvadlo, samostatné WC), prádelnu a technickou místnost.
V roce 2000 byla původní stavba zbourána do formy, kdy zůstalo pouze čelní a obvodové zdivo a na jejím místě byl vystavěn zcela nový řadový rodinný do dnešní podoby. V rámci výstavby se dělaly podlahy s izolacemi, střecha včetně zateplení s krytinou, rozvody plynu, vody a elektřiny, podlahové topení před vanou a částečně v dolní koupelně a klimatizace.
Dům je napojen na obecní vodovod, obecní kanalizací, splaškovou kanalizaci a plynovod. K ohřevu vody a vody do topení je využíván kombinovaný kotel se zásobníkem. Dům má elektroměr s dvoutarifní sazbou. Před domem je možnost vybudovat dvě parkovací stání.
Ihned u domu je základní a mateřská škola. Nachází v těsné blízkosti Brněnské přehrady 10 km severozápadně od centra města Brna. Rozkládají se v kotlině mezi dvěma hřebeny v Bobravské vrchovině, na okraji přírodního parku Podkomorské lesy. Obec je na straně severozápadní, západní i jihozápadní obklíčena lesy, které kdysi patřívaly panství rosicko-veverskému. Žije zde přibližně 1 100 obyvatel. V obci se nachází první stupeň základní školy s velkým venkovním hřištěm a průlezkami pro děti. Mateřská škola je v provozu od roku 2011 a nadále se rozšiřuje. K vybavenosti obce patří i obchod s potravinami. Dále sál v Hostinci U Helánů – zde se tradičně konají Mladé hody, Babské hody, Obecní bál, Dětský maškarní bál a mnoho dalších akcí. Ve stejné budově jako obchod je také Obecní úřad a knihovna. Do obce Rozdrojovice zajíždí denně autobusy IDS JMK linky 302 na trase Brno-Bystrc, ZOO – Kuřim. V nepracovních dnech jsou Rozdrojovice také obsluhovány nočními spoji linky 302 do Brna-Kníniček, kde navazuje autobus městské noční linky N89.
Bližší informace u realitního makléře.

Číslo zakázky
IDNES-054-12-172
Cena
10 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
276 m2
Zastavěná plocha
233 m2
Užitná plocha
265 m2
Plocha zahrady
43 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Plyn
zaveden
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Roční spotřeba energie
138 kWh
PENB
D
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

2 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku