Prodej domu 200 m² s pozemkem 5 380 m²

K Vlkančicům, Sázava - Černé Budy, okres Benešov

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Info o ceně u makléře!

Prodej dům Rodinný, 200m2, Sázava, Černé Budy

Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečnou nemovitost – rodinný dům o užitné ploše 200 m2, který se nachází na jižně orientovaném svažitém pozemku o výměře 5380 m2, s výhledem na Sázavský klášter, údolí řeky Sázavy a panorama celého města.
Dům určený k rekonstrukci, či renovaci je ve velmi dobrém technickém stavu.
Nemovitost disponuje třemi podlažími. V suterénu o celkové výměře 79 m2 se nachází kotelna, chodba, prádelna, 2x sklep a garáž. Nad garáží je prostorná terasa. Suterén je nad úrovní země a proto je možné ho využít jak na bydlení, tak na prostory sloužící k relaxaci, sportu apod. První nadzemní podlaží nabízí dva obytné pokoje, jídelnu, kuchyň, koupelnu, chodbu, spíž a celkovou užitnou plochu 64 m2. V podkroví nalezneme dva pokoje, halu, komoru a wc. Celková plocha činí 56 m2.
Dům procházel částečnou renovací (nová střecha, klempířské práce, izolace základů proti vlhkosti, dálkově ovládaná vjezdová brána apod. )
Nemovitost, díky své poloze a rozlehlému pozemku, nabízí výjimečné rezidenční bydlení. Vzrostlé stromy přímo na pozemku, lesy na jeho severní a východní hranici bez možnosti další zástavby a dostatečná vzdálenost sousedících nemovitostí nabízí naprostý klid a soukromí, přesto v docházkové vzdálenosti do centra města.
Přístup je po obecní komunikaci. Vytápění a ohřev vody je zajištěn vlastním plynovým kotlem, kanalizace řešena jímkou a přívod vody zajištěn z 26m hluboké kopané studny s dostatkem pitné vody. Tento rok bylo vydáno uzemní rozhodnutí a souhlas s vybudováním přípojky obecního vodovodu a kanalizace. Dále je k dispozici posílená přípojka elektřiny 230/400 V.
Město Sázava leží ve vzdálenosti 40 km jihovýchodně od Prahy (OC Chodov 30 minut autem a centrum Prahy 45 minut) a 21 km severovýchodně od Benešova. Dálnice D1 – exit 34 se nachází ve vzdálenosti 9 km. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost a právem se řadí mezi nejkrásnější a nejvyhledávanější sázavská letoviska.
Jedinečná příležitost.
Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-N90426
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
5380 m2
Užitná plocha
200 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Sklep
Vybavení domu
nezařízený
PENB
E (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučený internet

Kontaktujte prodejce

9 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku