Prodej domu 77 m² s pozemkem 1 743 m²

Sentice, okres Brno-venkov

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK, + provize RK, včetně právního servisu

Prodej krásné chaty v obci Sentice s pozemkem 1743 m2

AMBIENTEN VIP nabízí exkluzivně k prodeji krásnou zděnou chatu s číslem evidenčním, situovanou v obci Sentice. Tato celoročně obyvatelná podsklepená chata s krásnými výhledy, velkým pozemkem a soukromím je ideálním místem pro všechny, kteří hledají kouzelné místo k odpočinku v blízkosti Brna (dojezdová vzdálenost 15 minut na okraj Brna).
Dispozičně je objekt členěn následovně: v 1. NP na úrovní terénu se nachází sklepní prostor a praktická dílna, kterou ocení všichni kutilové. Po kamenných schodech je možný vstup do 2. NP, kde je zastřešená terasa s krásnými výhledy na okolí (chata je situovaná na mírně svažitém terénu a nabízí tedy krásné panoramatické výhledy do okolí z vyvýšeného místa). Hlavní prostor chaty má dispozici 2+1 a nabízí dostatek místa k životu. Je zde hlavní obytný prostor s krbovými kamny, stolem, židlemi, skříněmi a gauč. Dále se v chatě nachází menší ložnice, kde jsou aktuálně umístěny dvě dvoupatrové postele. V kuchyni je k dispozici dvojitý dřez, lednice, elektrický sporák, stolky a policové regály na ukládání věcí. Z hlavního obytného prostoru je dále možný průchod do koupelny, kde je sprchový kout s toaletou. Z terasy je možný vstup do podkroví, které je vhodné k ukládání sezónních věcí. V prostorné zahradě se nachází celá řada okrasných dřevin a ovocných stromů (jabloň, meruňka, trnky, třešeň, vinná réva).
V objektu jsou veškeré důležité inženýrské sítě (elektřina 230V/400V, veřejný vodovod) a dále pak septik v zadní části pozemku. Přístup k nemovitosti je zajištěn po obecní cestě a dále pak přímo k pozemku přes věcné břemeno. Nemovitost je v katastru nemovitostí zapsána jako stavba rodinné rekreace (v místě, kde se nyní nachází chata je pozemek stavební a dle aktuálního územního plánu je zde možno postavit stavbu určenou k individuální rekreaci – zastavěná plocha do 80 m2, obestavěný prostor do 360 m2).
Celková užitná plocha zahrnující obytnou část, dílnu, sklad a terasu činí celkem 77 m2. K dispozici je dále prostor v podkroví chaty k uložení věcí. Plocha pozemku činí celkem 1.743 m2 (z toho 65 m2 zastavěná plocha a 1.678 m2 zahrada).
Sentice je malá krásná obec nacházející se cca 20 km severozápadně od Brna v tzv. Boskovické brázdě. Z občanské vybavenosti se zde nachází škola pro žáky prvního a druhého ročníku. Součástí školy je také mateřská škola. V obci se nachází obchod s potravinami a vyhlášený je pivovar Kvasar. Veškerá občanská vybavenost je dále k dispozici v přilehlých městech Kuřim, případně v Tišnově. Do obce jezdí pravidelný autobusový spoj.
Pro další informace a domluvení termínu prohlídky se neváhejte informovat u realitního specialisty uvedeného u inzerátu.

Číslo zakázky
IDNES-29946
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
udržovaný
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
1743 m2
Zastavěná plocha
65 m2
Užitná plocha
77 m2
Plocha zahrady
1678 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Internet
Telefon
Televize
Topení
lokální - tuhá paliva
Elektřina
230V
Voda
veřejný, vlastní zdroj
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Připojení k internetu
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

1 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku