Prodej domu 90 m² s pozemkem 70000 m²

Serrazzano, Itálie

3 345 550 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena k jednání cena v EUR 130 000 €

Prodej, Rodinné domy, 90m2 -

Nabízím k prodeji půvabnou usedlost v krásné toskánské přírodě s přilehlými pozemky o celkové rozloze 7 hektarů. Nachází se samostatně, další usedlost je ve vzdálenosti cca 200 m. V blízkosti domku je jednak menší jezírko ( vodní rezervoár) a z druhé strany je statný dub ohraničený zídkou, takže skýtá příjemné posezení ve stínu v horkých letních dnech. Nemovitost se nachází v lokalitě geotermických elelktráren, takzvaných centrál, které jsou světovou vzácností a produkují 100% čistou ekologickou energii. Tato okolnost nabízí variantu se oficiálně připojit na parovod a zajistit veškerou režii teplé vody a tepla, případně vybudovat skleníky ap. Zhruba 100 metrů od domu je velká bývalá truhlářská dílna, částečně vybavená. Půda náležející k domu je v tomto složení: 4 hektary orné půdy, 1 hektar kaštanového háje ( ráj pro houbaře a milovníky jedlých kaštanů), 2 hektary lesa, z toho tvoří část olivové stromy cca 60 ks.
Dispozice domu: přízemí - větší kuchyň s výklenkem z něhož je vchod do technické místnosti ( spižírna, mrazák, pračka). V kuchyni jsou kamna na tuhá paliva napojená na radiátory. S kuchyní sousedí dveřmi oddělená koupelna a WC ( cca 9 m2). Přízemí je s prvním patrem propojeno dřevěnými schody.
První patro: má další samostatný vchod, avšak z opačné části domu než kuchyň. Vrchní část domu má dva zhruba stejně velké pokoje. Nad koupelnou je ještě jedna technická místnost na boilér 800 l a uložný prostor, přístup je pouze zvenku. Z jedné strany domu jsou široké dlážděné schody a zeď na jejímž konci je funkční kamenná pec na pizzu aj. U kuchyňského vchodu je veranda, kde lze pobývat valnou část roku, možnost zbudování venkovní kuchyně k již stávající peci. V devadesátých letech byl dům z větší části rekonstruován ( střecha - dnes vhodná izolace, podlahy, elektřina - měď, stoupačky, okna, dveře, komín, všechny stropní trámy). Veškeré opravy proběhly v souladu se stylem domu, dřevěné komponenty byly vyrobeny nebo opraveny ručně v místní truhlářské dílně.
Dům je již 6 let neobydlen, částečná rekonstrukce je nutná zároveň s úpravou cesty vedoucí od domu k nejbližší usedlosti. Dům má vlastní studnu i septik.
Nejbližší městečko ( Serrazzano) se od této romantické usedlosti nachází přibližně 2,5 km. V dojezdu max. 80 - 100 km se nachází hned několik známých itaských měst například Livorno, Pisa, Florencie, Siena, Lucca. Pro milovníky moře je vyžití již v dosahu 40 km ( max. 45 min. autem) např. v lokalitách Cecina, Donoratico, Follonica, Bibbona, Venurina, Piombino - odkud vyplouvají trajekty na Sicílii, Sardinii a Elbu - ( max. hodina plavby).
Tato nemovitost je vhodná pro rodinu i podnikání, zároveň skýtá možnosti chovu domácí zvěře a pěstování zeleniny. V blízkém okolí domu je několik ovocných stromů - meruňky, třešně, fíky, brosve, vinná réva a mandloň.
Pro další informace mě kontaktujte, ráda vás se vším seznámím. V případě vážného zájmu doporučuji prohlídku - lze spojit např. s dovolenou.

Číslo zakázky
IDNES-00021
Cena
3 345 550 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
kamenná
Stav budovy
udržovaný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
70000 m2
Užitná plocha
90 m2
Topení
lokální - tuhá paliva
Elektřina
230V
Voda
vlastní zdroj
Odpad
septik / jímka
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku