Prodej domu 700 m² s pozemkem 4 120 m²

Revoluční, Šestajovice, okres Praha-východ

Cena na vyžádání

Prodej rodinného domu 700 m², pozemek 4 120 m²

Unikátní s citem zrekonstruovaná prvorepubliková vila s jedinečnou okrasnou zahradou - velkolepé rodinné sídlo nebo atraktivní místo pro vaše podnikání. Nebo kombinace obojího. Tato výjimečná nemovitost v Šestajovicích nabízí nepřeberné možnosti využití. Na pozemku, jehož plocha je neuvěřitelných 4 120 m² se spíš než v zahradě budete cítit jako v parku. K domu vede kamenná příjezdová 70 m dlouhá cesta, dům je tak dostatečně vzdálen příjezdové komunikaci. Dům pak nabízí až 700 m² užitné plochy (suterén, 2 nadzemní podlaží a 1. a 2. podkroví), zastavěná plocha domu je 218 m².
Exteriéru domu dominují impozantní schody. Přízemí tvoří oddělená bytová jednotka o dispozici 4+1. Prostornou centrální chodbou lze vstoupit do průchozího pokoje (25 m²), ze kterého jsou přístupné další 2 ložnice (obě po 22 m²). Obývací pokoj (24 m²) je propojen s kuchyní včetně kuchyňské linky a jídelnou (25 m²). Navazuje koupelna a samostatné WC. Podlahy jsou převážně parketové (nyní zrenovované). Z přízemní ložnice v zadní části domu se spojovací prosklenou chodbou dostaneme do krásné zimní zahrady (44 m²), která vybízí k relaxaci díky výhledu na kouzelné jezírko s koi kapry. Kromě možnosti posezení se zde nachází kuchyně s přívodem vody, krb a kulečníkový stůl.
V suterénu je velká technická místnost a prádelna, sauna s koupelnou a místnost vhodná pro posilovnu (s vytápěnou boční stěnou).
Ze zadní části domu je samostatný vstup do 1. patra a podkroví. První patro je ve stavu shell & core. Necháváme tak budoucímu majiteli prostor uspořádat si dům dle vlastního uvážení. Lze zde vybudovat velkou bytovou jednotku (150 m²) nebo 2 samostatné jednotky. Samozřejmě také kanceláře či ordinace. Poschodí nabídne 2 krásné terasy.
Podkroví je nyní v původním stavu, rekonstrukce by mohla poskytnout další bytovou jednotku (až 150 m²). Navíc je možné využít i 2. podkroví v samotném krovu střechy, kde je možné vybudovat například pracovnu (až 55 m²).
Dům má kompletně nové zateplení a silikonovou fasádu. Izolace je speciální s mikroventilací, vhodná pro historické budovy. Kolem oken jsou na fasádě ručně dělané šambrány, které reflektují původní styl domu. Kompletně nová je elektřina i 2 separátní kanalizační sekce. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, je zde však vše připravené pro instalaci tepelného čerpadla vzduch - voda. Střecha byla kompletně obnovena. Okna jsou dřevěná, v 1. patře a podkroví nyní nová. Samozřejmostí je zabezpečovací systém.
Zahrada domu je přístupná z přední (z hlavní ulice) i zadní části (ze slepé ulice). Přední část umožní parkování pro 2 vozy v garáži a 3 na parkovacím stání. Vzadu pohodlně zaparkují až 4 vozy.
Před domem se v zahradě nachází zastřešený bazén (8x4 m) a skleník. Zalévání zahrady umožňuje závlahový systém. Zahrada je odrazem práce zahradní architektky. Poskytuje stíny díky mnoha vzrostlým a perfektně udržovaným dřevinám. Oplocení poskytuje majitelům naprosté soukromí. Velmi doporučuji osobní prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-2955942748
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
4120 m2
Užitná plocha
700 m2
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

6 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku