Prodej domu 256 m² s pozemkem 451 m²

Koláčkovo náměstí, Slavkov u Brna, okres Vyškov

10 289 700 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena včetně provize a služeb RK

Prodej rodinného domu 256 m2 se zahradou 195 m2, ve Slavkově u Brna.

Řadový RD s garáží, terasou a klenutým sklepem v klidné lokalitě, ve Slavkově u Brna. Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům na Koláčkově náměstí, ve Slavkově u Brna . V současné době se dokončuje rekonstrukce podkroví, i když celý dům byl postaven v 90-tých letech. Rodinný dům Vstup do zvýšeného přízemí je po schodišti do zádveří, odtud do prostoru haly, která navazuje na schodiště do podkroví. Ze zádveří je po schodišti přístup do suterénu. Z haly je přístup do ložnice, obývacího pokoje a kuchyně s jídelnou. Z kuchyně je umožněn vstup na terasu a zahradu. V koupelně a na WC je barevná kombinace obkladů a dlažeb. Podlahová krytina je dlažba.
V suterénu, který je rovněž přístupný ze dvora, je umístěna černá kuchyň, kotelna, dílna a sklad, včetně WC. Ze zádveří do dvora, je přístup do původního klenbového sklepa, který je dostatečně izolován zeminou od ostatních sklepních místností.
Podkroví je téměř dokončeno a připraveno na zařízení a potřeby nového vlastníka nemovitosti. PENB - G. Docházková vzdálenost na autobus, vlak, obchodů a historického středu města. Brno je od Slavkova vzdálené 15min. autem.
Město Slavkov u Brna: Ve městě jsou dvě základní školy vyššího stupně a menší děti mají k dispozici mateřskou školku. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště, sportovní hřiště, stadion a další. Ve městě je knihovna, kino, zámek, kostely a hřbitov. V obci Slavkov u Brna má ordinaci několik praktických lékařů a několik stomatologů. Kromě toho má Slavkov i domov s pečovatelskou službou. Z další občanské vybavenosti policejní stanice a poštovní úřad. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, kanalizaci i veřejný vodovod.

Číslo zakázky
IDNES-NJHE4932
Cena
10 289 700 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Poloha domu
řadový
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
451 m2
Zastavěná plocha
256 m2
Užitná plocha
256 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Terasa
Bazén
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230V, 230-400V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

4 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku