Prodej domu 110 m² s pozemkem 146 m²

Wilsonova, Soběslav - Soběslav III, okres Tábor

3 600 000 Kč 3 392 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Rodinný dům Soběslav centrum 110 m2 s nádvořím 75 m2

Nabízíme k prodeji velmi zajímavý rekonstruovaný rodinný dům v centu města Soběslav, v ulici Wilsonova číslo popisné 239/16.
Dům nejen v centru města, ale i poblíž krásné přírody parku Zadražilka a Nového rybníku u Soběslavi.
Zastavěná plocha a nádvoří 146m2 se zastavěnou plochou rodinného domu o výměře 71 m2 a nádvořím, které plní funkci zahrady o výměře 75m2.
Rodinný dům je dvoupatrový, v přízemí je chodba, hlavní místnost s krbem, jídelna s kuchyňskou linkou, koupelna s toaletou. V patře je otevřené zateplené podkroví, které je částečně rozděleno na dvě místnosti a je zde koupelna s toaletou.
Vytápění v domě je z přízemí krbovými kamny na tuhá paliva, na zakázku vyrobeným výměníkem tepla, zabudovaný přímo v podkroví. Koupelna v prvním patře má podlahové elektrické vytápění s připojením na nízký tarif. Z jídelny vstupujete na terasu a do malé sauny, která má kamna na tuhá paliva a opláštěný nerezový komín určený pro sauny.
Nové stropní trámy, nová mezipodlahová a stropní izolace, dřevěné podbití stropu a podlahová krytina. Rozvody elektřiny a vody jsou také nové, odpady a hlavní odpad potrubí do obecní kanalizace jsou nově zhotoveny. Zhotovena nová vazba sedlového krovu, s kompletní izolací celého podkroví a zaklopena OSB deskami a to z 80 %. Část záklopu OSB deskami podkroví není dokončen, z důvodu plánování francouzkého okna s výhledem na zahradu (koupené francouzké okno k dispozici). Fotodokumentace rekonstrukce k doložení.
Tento dům je postaven u slepého ramena u Černovického potoka, který vtéká do řeky Lužnice. Slepé rameno je zabezpečeno novou výpustí, která chrání domy v této lokalitě před stoupání hladiny potoka. Dům není v povodňové zóně, doloženo potvrzení městského úřadu v Soběslavi. Potok je vhodný pro výlety na kánoi, rybaření, nebo v zimním období k bruslení přímo ze zahrady. Parkování je možné před domem na velkém parkovišti.
Pokud hledáte bydlení v zajímavém nevšedním stylu, s příjemnou dostupností do přírody a do centra, tak toto je nemovitost pro Vás.

Číslo zakázky
IDNES-832/RZ/17
Cena
3 392 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
řadový
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
146 m2
Zastavěná plocha
71 m2
Užitná plocha
110 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Telefon
Topení
lokální - tuhá paliva, lokální - elektrické
Elektřina
230V, 230-400V
Voda
veřejný
Odpad
vlastní čistička
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

6 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku