rezervováno

Rodinný dům, usedlost, v obci Sudovo Hlavno, Praha východ Rezervováno

Sudovo Hlavno, okres Praha-východ

2 200 000 Kč

Poznámka k ceně: konečná cena včetně provize a právního převodu

Nabízím vám na základě výhradního zastoupení majitele prodej venkovské usedlosti v obci Sudovo Hlavno. Obec Sudovo Hlavno, leží v trojúhelníku měst Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mělník a Mladá Boleslav. Díky rychlostní komunikaci R-10 Praha-Mladá Boleslav-Turnov má ideální spojení do cca 24 km vzdálené Prahy. Cesta autem na Černý Most trvá 20 minut (6 km po okresní silnici, 17 km po dálnici)
Usedlost prošla částečnou rekonstrukcí a skládá se ze dvou budov. Lze zde vybudovat oddělené, dvougenerační bydlení. Dvůr usedlosti poskytuje naprosté soukromí, protože je od sousedů oddělen vysokými zdmi.
V rámci započaté rekonstrukce v roce 2016 byla vybudována plně funkční veřejná kanalizace s hlavním řádem napojeným do obou budov. Dále veřejný vodovod s napojením do objektů. Je natažena nová elektřina s tím, že budova B má revizi a v budově A je potřeba dodělat jednu místnost.
Objekt má vlastní kopanou studnu s čerpadlem, cca 6 m hlubokou. V oblasti není problém s vodou.
Dešťová voda je svedena do nádrže za domem.
Velkou výhodou je střecha a krovy ve velmi dobrém stavu. V pochozím podkroví je možnost vybudovat vestavbu.
Zdi jsou ze smíšeného zdiva, což je typické pro stavby v této lokalitě.
Strop je trámový a klenutý.
Podlahy jsou betonové.
V obou objektech A a B je připravený prostor pro vybudování koupelen, je zde natažený odpad, voda a elektřina.
Obec Sudovo Hlavno, která přímo navazuje na Kostelní Hlavno má tuto občanskou vybavenost. 3 obchody, poštu, mateřskou školku, základní školu 1. stupně, knihovnu, dojíždí doktor, fotbalové a dětské hřiště. Druhý stupeň základní školy se nachází ve Staré Boleslavi (7km), kam jezdí každý den autobus.
V blízkém okolí se nachází vyhledávané jezero Lhota, písková koupaliště v Konětopech a rozlehlé lesy.
Pro milovníky kol, běhu, koupání, houbaření, procházek je to ideální místo.
Výhody:
Střecha ve velmi dobrém stavu, napojení na vodovod a veřejnou kanalizaci s natažením do obou budov, nové elektrorozvody, velké půdy, možnost dvougeneračního bydlení, soukromí (sousedi, komunikace), 20 minut autem na Černý Most, blízká písková koupaliště, lesy, škola a školka, pošta, hřiště, klidné a čisté prostředí.
Současné Sudovo Hlavno je vesnicí, kde se neobydlené domy dají spočítat na prstech jedné ruky. O trvalé bydlení nebo domek k rekreaci je tu velký zájem. Vesnice lidem nabízí klidné, upravené prostředí, a především bohatý společenský život. Novoroční běh, hasičský ples, Masopust, pálení čarodějnic, Velikonoce to je jen několik z mnoha pořádaných akcí a tradičních zvyků, které se ve Hlavně během roku konají a dodržují za účasti domácích i přespolních návštěvníků. Zastupitelstvo obce považuje za velmi důležité zachování tradic, které k vesnici patří, a dobrých sousedských vztahů.

Číslo zakázky
IDNES-2640/2918
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
595 m2
Zastavěná plocha
283 m2
Užitná plocha
205 m2
Počet podlaží
2
Internet
Telefon
Vybavení domu
Nezařízený
PENB
G
Bezbariérový přístup
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama