Prodej domu 400 m² s pozemkem 371 m²

Chelčického, Sušice - Sušice II, okres Klatovy

11 000 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce

Zrekonstruovaný prvorepublikový městský dům s vynikající polohou v širším centru Sušice

Zrekonstruovaný prvorepublikový městský dům se dvěma byty a s dalšími prostory, vhodný pro vícegenerační bydlení, k bydlení spojené s podnikáním nebo k bydlení v části nemovitosti a pronájmu zbývající části (právě takto byla nemovitost v posledních letech užívána). Navíc je možno vybudování dalších obytných prostor.
Výborná poloha domu na rohu ulic Pravdova a Chelčického přináší vynikající nákupní, sportovní a kulturní možnosti. V pětiminutové pěší vzdálenosti se nachází náměstí, tři supermarkety, pošta, školka a základní a střední školy, sportovní hala, sokolovna, pekařství… Přesto se jedná se o klidnou lokalitu.
Zděný dům s výraznou atikou z bílých cihel pochází z roku 1932. V posledních šesti letech prošel takřka kompletní rekonstrukcí. Dům se může pochlubit novou fasádou, byla zhotovena nová střecha (krov i krytina) a byla osazena nová okna. Rekonstrukcí prošly i oba byty včetně všech nových instalačních rozvodů a omítek.
V přízemí byl původně byt 3+1, po rekonstrukci vznikl byt 2+kk o vel. 65 m2 a pak samostatná místnost o vel. 18 m2 sloužící jako pracovna, navíc je v přízemí samostatný záchod a komora. Je možno provést opětovné propojení bytu a pracovny, aby vznikl velký byt, ale je možno pronajímat byt jako doposud a také pronajímat i současnou pracovnu jako kancelář.
V druhém nadzemním podlaží nalezneme velký byt 3+1 o vel. téměř 100 m2 s prostornou kuchyní, velkým obývacím pokojem (více než 35 m2) i velkou koupelnou a dvěma pokoji. V obou bytech na podlaze hezká parketová podlaha.
Prostorná půda je připravena k tomu, aby zde vznikla další obytná plocha nebo samostatný byt o velikosti min. 80 m2, je sem přivedena voda i odpad.
Dům je částečně podsklepený, sklepní prostory slouží především jako kotelna a sklad paliva.
Za hlavním objektem se nachází uzavřený vydlážděný dvůr s letní kuchyní a také vedlejší stavba o zastavěné ploše necelých 100 m2, která je využívána jako sklad a jako malá tělocvična. Ale územní plán umožňuje, aby stavebními úpravami nebo postavením nové stavby na místě původní vznikly další bytové jednotky o celkové užitné ploše cca 250 m2.
Z uvedených informací vyplývá, že se jedná o velice zajímavou nabídku zrekonstruované prostorné nemovitosti s širokými možnostmi využití v Sušici, městě označovaném jako „brána Šumavy“. Pokud máte zájem o více informací nebo máte zájem domluvit si prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-182-NP03124
Cena
11 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
v bloku
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
371 m2
Zastavěná plocha
245 m2
Užitná plocha
400 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

RE/MAX Profil

Vodňanská 36, Prachatice - Prachatice II

7 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku