Prodej domu 145 m² s pozemkem 714 m²

Pod Svatoborem, Sušice - Sušice II, okres Klatovy

6 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Dům se zahradou v klidné lokalitě Pod Svatoborem - Sušice

Pozemek: stavební parcela o výměře 220 m2 (zastavěná plocha a nádvoří), ozemková parcela o výměře 494m2 (zahrada)
Lokalita: ŠUMAVA – Sušice brána do Šumavského národního parku – město v těsné blízkosti nejhezčích a přísně chráněných lokalit Šumavy, má nezapomenutelnou atmosféru. Je zde muzeum města, restaurace všech cenových kategorií s příjemným posezením. Sušice je město s kompletní občanskou vybaveností může nabídnout vnitřní i venkovní koupaliště, zimní stadion, kino, tenisové kurty a řadu dalších sportovních aktivit, školy, školky, střední školy, nemocnici. Dominantou je hora Svatobor, na jejíž úpatí nabízená nemovitost leží.
Popis a poloha nemovitosti: Nemovitost se nachází na úpatí hory Svatobor u kaple sv. Antonína v ulici Pod Svatoborem. Dům je umístěn v klidné lokalitě rodinných domků se zahradami. Velmi pěkné místo s výhledem na město. Solitérně stojící rodinný dům jehož rekonstrukce a přístavba proběhla v roce 1992 je podsklepená klasická zděná stavba na kvalitně provedené podezdívce, má sedlovou střechu krytou pálenou taškou. Nacházejí se v něm dvě samostatné bytové jednotky v přízemí 3+1, a v patře 2+1 každá s vlastním příslušenstvím – jedna ve zvýšeném přízemí, druhá v podkroví. Dům je situován v mírně se svažujícím terénu. Přístup do domu je z příjezdové komunikace, nebo zadním vjezdem, kde je velká dílna o rozměrech 7x7m2. Do dílny je zavedena elektřina 230/400V. Dílna byla vystavěna v roce 2000.
Na dům navazuje zahrada s bazénem. Stavebně-tech. stav domu nemá závady, žádné statické poruchy, krov v bezvadném stavu. Elektřina je v mědi, ale voda je ještě v železe. Část domu je osazena plastovými okny. Podsklepení a polosuterén, je přístupné vnitřním schodištěm z chodby v přízemí. V tomto technickém podlaží se nachází garáž s vraty na dálkové ovládání Hermann (30m2). Dále pak samostatný sklep, kotelna s navazujícím skladem pevných paliv. Přízemí, bytová jednotka 3+1, se vstupem od zadní části domu do zádveří, odtud do chodby, z níž se vchází vlevo do koupelny (vana, umyvadlo, samostatné WC cca 10m2). Samostatný vchod z chodby má i kuchyně (15m2) odtud se vstupuje do prosvětleného obývacího pokoje (22m2). Z obývacího pokoje je přístupná ložnice (16m2). Další pokoj je na konci dlouhé chodby (20m2). Podkroví, bytová jednotka 2+1 je přístupná po dřevěném schodišti z chodby v přízemí. Zde se nachází kuchyň (15m), pokoj (25m2), ložnice (15m2), komora (2,5m2) a koupelna se sprchovým koutem a s WC (5m2). Hezké výhledy z jeho oken jsou umocněny zvýšenou pozicí oproti přízemí. Inženýrské sítě: El. příkon-230/400 V, vytápění: kombinovaný kotel ATMOS na tuhá paliva a plynový kotel,
voda- obecní, na zahradě kopaná studna hluboká 6 m - na zalévání, kanalizace – obecní

Číslo zakázky
IDNES-001732KH
Cena
6 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
714 m2
Zastavěná plocha
220 m2
Užitná plocha
145 m2
Plocha zahrady
427 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Sklep
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - tuhá paliva
Voda
veřejný
Vybavení domu
částečně zařízený
Občanská vybavenost
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
PENB
G
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

3 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku