Prodej dvou cihlových bytových domů se společnou rozlehlou zahradou s několika bytovými jednotkami v

Teplá, okres Cheb

4 490 000 Kč

Nabízíme zprostředkování prodeje dvou cihlových bytových domů se společnou rozlehlou zahradou s několika bytovými jednotkami v Teplé u Mariánských Lázní.
Bytové domy byli dříve využívány jako restaurace a penzion, nyní je zde postaveno v bývalém penzionu v přízemí jedna bytová jednotka o dispozici 2+2 a rozměrech 108 m2. V 1 NP se potom nachází byt 1+1 (44 m2), jedna garsonka o velikosti 28,5 m2 a dvě menší garsonky o velikosti 23 m2. Ve 2 NP se nachází dohromady čtyři garsonky o velikostech dvakrát 27 m2, jedenkrát 24 m2 a jedenkrát 18 m2. Každá s vlastním sociálním zařízením. Je zde vybudovaná také společná chodba s kuchyní.
V domě bývalé restaurace se v přízemí rozprostírá velký byt o rozměrech 130 m2 a v patře prostorný byt o dispozici 4+kk o velikosti 120 m2.
V obou domech je zavedené plynové topení s vlastní kotelnou s měřáky na radiátorech.
Parkování je možné před domem a zadní východy slouží ke vstupu na zahradu.
Bytové domy je možné koupit spolu samostatně, nebo zároveň s dalšími dvěmi bytovými domy postavenými návazně za zvýhodněnou cenu. Možnost využití podnikatelského záměru. (penzion, restaurace, vinotéky atd... ) Je zde také možnost doložení výnosu z předchozího podnikání a předání dle dohody vyklizené a čisté.
V obci je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Město Teplá se nachází na území okresu Cheb v Karlovarském kraji v Tepelské vrchovině. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Mariánské Lázně.
Koupi nemovitosti je možné realizovat pomocí hypotéčního úvěru, který Vám rádi pomůžeme zprostředkovat. Dopln. info: + daň z nabytí nemovitosti

Číslo zakázky
IDNES-HB2116
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
2305 m2
Užitná plocha
1191 m2
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama