Prodej domu 420 m² s pozemkem 2231 m²

Teplá, okres Cheb

3 300 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej venkovské usedlosti v obci Křepkovice

Nabízíme zprostředkování prodeje prostorného venkovského rodinného domu na okraji obce Křepkovice, části města Teplá v okrese Cheb (4 km jižně od Teplé). Je to malá a velmi poklidná obec.. Celková výměra pozemku je 2.231 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 1.110 m2. V domě se nachází celkem sedm pokojů (čtyři ihned obyvatelné) a dvě koupelny. Střechy jsou plechové, nově natřené asi ze 70%. Voda pochází z vlastní studny.
Přízemní patro domu je téměř zrekonstruované, nachází se zde kuchyň s jídelnou, koupelna, předsíň, tři pokoje, spíž, prádelna. Jsou zde nová dřevěná okna s izolačním dvojsklem, nové dřevěné parapety na oknech a dveře - vše na zakázku od truhláře. Obývací pokoj (23 m2) je zčásti u krbové vložky obložen lámaným kamenem. V krbu je tepelný výměník pro ohřev vody. V dalších dvou pokojích (11 a 13 m2) jsou masivní dřevěné palandy. Kuchyň (54 m2) je zrekonstruovaná částečně, chybí obklady, skříňky, nachází se zde kamna na tuhá paliva s tepelným výměníkem. Horká voda vytápí podlahy a ohřívá vodu na koupání. Součástí je jídelna s masivním tři metry dlouhým stolem a lavicemi, kde se pohodlně nají dvanáct osob. Koupelna nově obložená moderním obkladem, umyvadlo je z masivního dubu. Použity jsou ručně foukané luxfery z roku 1905 (Falconier). V celém dolním patře je podlahové vytápění pokryto novou dlažbou (imitace klasických půdovek). Na stropech jsou obnaženy původní trámy a obloženy novými prkny, částečně jsou stropy klenuté. Vše dřevěné v domě je natřeno přírodním lněnými nátěrem. Při rekonstrukci nebyly použity izolační pěny a podobné materiály.
V prvním patře domu je vše původní (proběhla pouze výměna dveří na zakázku) a částečně obyvatelné. Nachází se zde čtyři pokoje (jeden s balkónem) a koupelna. Největší pokoj (48 m2) je v jižní (přední) části domu a má okna ve dvou řadách.
Zastavěná plocha má tvar písmene U, v křídle obytné část domu má zadní část stodolu rozdělenou do dvou pater. Nově zbudované schodiště všechny prostory propojují s kuchyní. V dolní části lze ustájit celkem pět koní v oddělených boxech. V horním patře je ohromný volný prostor (90 m2) s novým deset metrů dlouhým souvislým oknem a s nově instalovanými raketovými kamny. Směrem na východ jsou tři zděné chlévy a nově zřízený sklad s policemi. Písmeno U dokončuje další ohromná stodola (180 m2) použitelná jako dílna i jako garáž (až pro dvě auta). Jsou zde nainstalovaná nová vrata, okna a dveře (průchod na zahradu směrem na východ), podlaha je nově z litého betonu a pod ní je jímka. Venkovní prostory jsou na mnoha místech upraveny, zejména drenáže a srovnání dvora, aby odcházela voda od domu. Předešlý majitel provozoval v objektu jízdárnu, choval ovce a kozy.
V blízkosti se nachází několik chutných minerálních pramenů. Nedaleko jsou hranice CHKO Slavkovský les s celou řadou přírodních rezervací severského lesa. Najdete tu ale i mnoho památek. Nejvýraznější je nádherný klášter v Teplé.

Číslo zakázky
IDNES-KM2420
Cena
3 300 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Plocha pozemku
2231 m2
Zastavěná plocha
1110 m2
Užitná plocha
420 m2
PENB
G
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku