Prodej domu 157 m² s pozemkem 805 m²

Těrlická, Těrlicko - Dolní Těrlicko, okres Karviná

6 250 000 Kč 4 356 869 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena včetně provize RK a právního servisu

Těrlicko pasivní dům ALPH 133

Projekt pasivních domů v Těrlicku 157 m2. Tento dům jde koupit v různé fázi rozestavěnosti. Každý z těchto domů včetně pozemku však bude mít rozdílnou cenu vzhledem k velikosti pozemku. Uvedená cena je hrubá stavba včetně základů, oken, střechy a instalací elektro, zt, vzt, topení, bez technologií a zařizovacích předmětů.
Domy jsou projektovány technologií betonových prefabrikovaných panelů se zabudovanou tepelnou izolací na venkovní straně, které zajistí dostatečnou akumulaci tepelných zisků jak z pasivních tak z aktivních zdrojů. Topení je podlahové, zdrojem tepla je tepelné čerpadlo, které přebytek získaného tepla akumuluje do akumulační nádoby a tím snižuje celkovou roční spotřebu tepla. Okenní výplně jsou řešeny plastovými okny s izolačními trojskly, doplněnými venkovními roletami s automatickým ovládáním v závislosti na intenzitě slunečního svitu, síly větru a teplotě venkovního vzduchu. Střecha je foliová s vodní hladinou, která působí příznivě proti prohřívání stropu.
Výměna vzduchu je zajištěna vzduchotechnickými rozvody s rekuperací, to znamená, že čerstvý vzduch přicházející do místností je ohříván vzduchem, který z místnosti odchází. Neustálá výměna vzduchu v místnostech současně zabraňuje vzniku plísní a množení bakterií. Soustava je vybavena filtry, které zachycují prach a pyly, takže bydlení je velmi vhodné pro astmatiky, alergiky a děti.
Energetická soustava domu je navíc doplněna hybridním fotovoltaickým systémem 2. generace, umístěným na střeše, který dokáže využít veškerou vyrobenou elektrickou energii pro okamžitou spotřebu pro osvětlení, napájení spotřebičů, ohřev užitkové vody nebo akumulaci do instalovaného akumulátoru pro pozdější využití. Systém je inteligentně řízen a dokáže v případě větší spotřeby energie automaticky odebírat elektřinu ze sítě.
V případě splnění podmínek pro udělení dotace NZP B2 (výstavba rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností) lze získat na každý dům dotaci až do výše 485.000,00 Kč).

Číslo zakázky
IDNES-133-N01224
Cena
4 356 869 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
805 m2
Zastavěná plocha
85 m2
Užitná plocha
157 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Terasa
Topení
jiné
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
silnice, autobus
Občanská vybavenost
kompletní síť obchodů a služeb
PENB
A

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku