Prodej domu 131 m² s pozemkem 805 m²

Těrlicko - Horní Těrlicko, okres Karviná

4 576 869 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Včetně právních služeb

RD 4+kk Těrlicko

Nabízíme k prodeji novostavbu pasivního RD 4+kk, v klidné části obce Těrlicko, přičemž v současné době probíhá výstavba.
Dům je dvoupodlažní. 1. NP je tvořeno obývacím pokojem propojeným s kuchyní se vstupem do spíže, koupelnou (sprcha, umyvadlo, WC), technickou místností (tepelné čerpadlo, akumulační nádoby) a zádveřím. 2. NP je tvořeno třemi ložnicemi, koupelnou (vana, dvojumyvadlo, WC), šatnou a schodištěm. Z obývacího pokoje vstup přes francouzské okno na terasu a zahradu.
Pro stavbu jsou použity betonové prefabrikované panely s tepelnou izolací z grafitového polystyrenu 300 mm na venkovní straně. Okna plastová s izolačním trojsklem, která mohou být doplněna venkovními roletami s automatickým ovládáním podle intenzity slunečního svitu, síly větru a teploty venkovního vzduchu. Topení je podlahové s tepelným čerpadlem a akumulačními nádobami s možností doplnění o fotovoltaické střešní panely. Instalovaná vzduchotechnika s rekuperací zajišťuje výměna vzduchu a instalované filtry zachycující prach a pyly, takže bydlení je vhodné i pro astmatiky, alergiky. Střecha je foliová s vodní hladinou, která působí příznivě proti přehřívání stropu.
Obytná plocha domu činí 131 m2 (bez terasy), celková výměra pozemku od 805 m2 do 867 m2 z toho 85 m2 je zastavěná plocha.
Cena se odvíjí od velikosti pozemku a inzerovaná cena zahrnuje hrubou stavba, okna, střechu a instalací elektro, zdravotechniku, vzduchotechniku, topení. Součástí ceny nejsou technologie a zařizovací předměty.
Stavitel poskytuje kompletní podporu pro čerpání dotací Nová zelená úsporám, které je možné čerpat, v závislosti na použité technologii, až do 50% celkových nákladů.
Dům se nachází v nově budované lokalitě 9 RD stejného nebo podobného typu, postavených podél nově vybudované komunikace.
Dům lze koupit v různém stavu dokončenosti.
Koupi můžete financovat pomocí hypotečního úvěru, s jehož vyřízením Vám rádi zdarma pomůžeme.
Energetická náročnost domu je na v hodnotě A.
Kompletní prezentace na https://bydleniterlicko. cz/#lokalita

Číslo zakázky
IDNES-LI119075
Cena
4 576 869 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
panelová
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
v bloku
Plocha pozemku
805 m2
Zastavěná plocha
85 m2
Užitná plocha
131 m2
Plocha zahrady
720 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Terasa
Internet
Vybavení domu
nezařízený
PENB
A (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku