Prodej domu 700 m² s pozemkem 1 542 m²

Lesní, Třinec - Staré Město, okres Frýdek-Místek

15 650 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej vily, ul. Lesní, Třinec - Staré Město

BO. Vám nabízí unikátní nabídku velkoryse pojaté třípatrové rodinné vily s velkou zahradou v blízkosti rozsáhlého lesoparku a pod samotnými vrcholy Moravskoslezských Beskyd.
Máme pro Vás připravenou stavbu z roku 1938, která je navržena architektem Vladimírem Šlapetou a nachází se na jednom z nejkrásnějších míst Starého Města na ulici Lesní, která se svou polohou může řadit mezi prestižní čtvrtě města Třinec.
Tato rodinná vila o celkové obytné ploše 700 m2 se nachází v žádané a vyhledávané lokalitě přímo v srdci města a je vhodná jak k vícegeneračnímu bydlení tak i podnikání či případnému investičnímu bydlení.
Praktické dispoziční řešení nám tato nemovitost přímo nabízí a to v podobě čtyř bytových jednotek se samostatnými vstupy, vlastním parkováním a dvěmi garážemi. V domě naleznete saunu, krb, vířivku, vinný sklep, pracovnu atd. Všechny bytové jednotky jsou nyní pronajaty nájemníky s aktuálním tržním nájemným a ročními platnými smlouvami. Velikosti bytových jednotek: 300 m2, 190 m2, 150 m2 a 50 m2.
Součástí této nabízené vily je udržovaná velká zahrada o velikosti 1 542 m2 se vzrostlými okrasnými stromy. Pro letní měsíce je tady k dispozici zastřešený bazén o velikosti 7,5m x 3,5m, pergola, menší travnaté hřiště a součástí zahrady je i vlastní studna.
Z oken, i z prostorné zastřešené terasy ve vyšších podlažích lze pozorovat BOží scenérie a neskutečné výhledy směřují na Beskydy.
Jedinečná stavba se nachází na místě s výbornou dostupností, odkud je snadno dosažitelné centrum města, sportovní areály, veškeré služby, školy, školky, obchodní centra, poblíž je letí koupaliště i restaurace. V přímé blízkosti je lesopark, kde je mnoho možností k procházkám v přírodě a dalších trasy pro cyklisty.
Podlahová plocha vily 700 m2, zastřešená terasa 58 m2, balkony, zastavěná plocha 261 m2, zahrada 1 542 m2 a pozemek celkem 1 803 m2.
Tato nabízená rodinná vila svou současnou podobu získala kompletní rekonstrukci a to v roce 2017.
Aktuální virtuální prohlídky jednotlivých bytů Vám můžeme zaslat.
Hledáte prostorově neobvyklou nemovitost? Vyhovuje-li tato vila Vašim záměrům, tak rozhodně doporučujeme prohlídku, BO. máme pro Vás nový příběh.
Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase.
Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo kontaktujte naši BO. kancelář.

Číslo zakázky
IDNES-0639
Cena
15 650 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
1542 m2
Zastavěná plocha
261 m2
Užitná plocha
700 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Vybavení domu
částečně zařízený
Datum nastěhování
26.11.2021
PENB
C (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

7 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku