Prodej domu 321 m² s pozemkem 1 066 m²

Trnovany - Podviní, okres Litoměřice

2 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Unikátní moderní projekt RD s pozemkem, Trnovany-Podviní, okres Litoměřice

NABÍDKA JE UNIKATNÍ STUDIÍ MODERNÍHO STYLU BYDLENÍ V ÚŽASNĚ KLIDNÉ LOKALITĚ TRNOVAN, KTERÉ USPOKOJÍ I NÁROČNÉ ZÁKAZNÍKY.
Nabídka prodeje se vztahuje na pozemek se zpracovaným projektem k bydlení v moderním stylu, které se nachází v obci Trnovany v části Podviní, ležící v Ústeckém kraji, přibližně 3 km východně od Litoměřic. Parcela je situována na kraji obce v nově vzniklé ulici s novou výstavbou rodinných domů, ze které je přístup z jihovýchodní strany na parcelu.
Pozemek je lichoběžníkového tvaru, mírně se svažující směrem k jihozápadu. V rámci urbanistické zástavby se jedná o mezilehlý pozemek.
Inženýrské sítě - elektřina je již přivedena na hranici pozemku, voda a kanalizace jsou v přilehlé místní komunikaci. Stavební povolení bylo vydáno SÚ Litoměřice dne 1.4.2020, nabylo právní moci 22.4.2020.
Předmětem stavebního povolení je: rodinný dům, vodovodní přípojka, přípojka splaškové kanalizace, dešťová kanalizace s retenční nádrží a vsakem, přívod elektro a oplocení JV strany pozemku.
KONCEPT ARCHITEKTONICKÉHO ŘEŠENÍ
Půdorysné rozměry objektu jsou cca 9,8 x 21 m.
Objekt je osazen k severní straně pozemku 2 m od nebližší hrany pozemku. Na severní straně domu je navržena zeleň s možností využití jako bylinková zahrada. Odstup od hrany pozemku se směrem k přilehlé komunikaci rozevírá na velikost 2,6 m rovnoběžné s hranou komunikace. Severní část pozemku je oddělena ve východní časti samotným objektem zastřešením parkovacích stání
a vzniká tak prostor technického dvorku.
Vstup na pozemek je situován na východní hraně v horní části pozemku. Vstup je zprostředkován skrz krytá parkovací stání pro dva osobní automobily. Tyto krytá stání jsou oddělena od technického dvorku stěnou s prostorem pro uskladnění palivového dřeva. Zastřešení/zastínění probíhá okolo jižní části domu nad terasou probíhající okolo všech obytných místností domu.
Jižní hlavní pohledová strana domu má lineární charakter horizontální hmota s proskleným čelem propojuje venkovní a vnitřní prostory domu, podporuje návaznosti funkcí jednotlivých prostor. Z horizontální hmoty domu vystupuje pouze světlík do koupelny objektu, který tvoří výrazný prvek.
Cílem bylo vytvořit jednoduchý funkční účelný a plnohodnotný dům, který bude splňovat klientovy požadavky a nároky na standard bydlení.

Číslo zakázky
IDNES-264/3180
Cena
2 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
projekt
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1066 m2
Zastavěná plocha
269 m2
Užitná plocha
321 m2
Plocha zahrady
747 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Terasa
Internet
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

7 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku