Prodej domu 368 m² s pozemkem 1695 m²

Troubsko, okres Brno-venkov

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK, + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí

Prodej RD s možností vícegeneračního bydlení v kombinaci s podnikáním s koupacím jezírkem a okrasnou

Exkluzivně nabízíme velkorysý rodinný dům vhodný pro vícegenerační bydlení nebo ke kombinaci bydlení s podnikáním o celkové ploše pozemku 1.695 m2 a zastavěné ploše 472 m2. Dům ve tvaru L s vnitroblokem skýtajícím absolutní soukromí v okrasné zahradě s koupacím jezírkem a vícero možností využití. Přední část objektu je tvořena samostatnou bytovou jednotkou 4+kk a vinotékou, kterou lze využívat pro osobní potřebu, či komerčně. Prostory vinotéky jsou zkolaudovány pro komerční využití a disponují vlastním vstupem z ulice. Po menších stavebních úpravách lze vinotéku přebudovat na samostatnou bytovou jednotku 1+kk, nebo garáž. Zadní část objektu je tvořen další bytovou jednotkou 2+kk s bezbariérovým vstupem ze zahrady, případně přes rodinný dům. Veškeré půdní prostory nad celou nemovitostí skýtají možnost vybudování více apartmánů, či bytových jednotek.
Příjemnou dominantou domu je relaxační zóna tvořená vlastní saunou, soláriem, barovým posezením s možností ubytování. Kompletně zrekonstruovaná stodola je příjemným místem pro posezení a grilování, budete zde trávit většinu času s rodinou a přáteli. Další výhodou domu je jeho velká užitková zahrada v zadní části nemovitosti která je kompletně zatravněna a osázena ovocnými stromy. Na nemovitosti se nachází dílna, skleník a dvě vlastní studny. Zahrada je orientována na JZ stranu a nabízí taktéž naprosté soukromí, ideální pro milovníky venkovského stylu života s bezproblémovou dopravní dostupností do města Brna.
Objekt prošel v roce 2006 kompletní rekonstrukcí v rámci které došlo ke kompletním výměnám podlah, oken, fasády, rozvodů veškerých energií v domě, střechy atd. Před domem je aktuálně možnost zaparkovat na vlastním pozemku 3 vozy s potenciálem rozšíření o další 2 parkovací stání. Nemovitost je tvořena z několika na sebe navazujících celků, které mohou samostatně fungovat bez nutnosti jakýchkoliv velkých investičních zásahů. Současný majitel celý objekt naprosto precizně zrekonstruoval což umožňuje okamžité plnohodnotné využívání objektu bez nutnosti jakékoliv investice. Pro eventuální půdní vestavbu je již připraven bojler o kapacitě 300l.
Nemovitost je celoročně velmi pečlivě udržována a nabízí budoucím majitelům obrovský potenciál využití. Vřele doporučujeme osobní prohlídku tohoto skvělého rodinného domu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-29490
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
řadový
Plocha pozemku
1695 m2
Užitná plocha
368 m2
Plocha zahrady
1189 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Parkování
parkování na ulici
Plyn
zaveden
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný, vlastní zdroj
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
zařízený
PENB
G
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku