Prodej domu 450 m² s pozemkem 42000 m²

Trubín, okres Beroun

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK, Cena na vyžádání v realitní kanceláři

Roubený dům s obrovským pozemkem k investiční příležitosti

Realitní kancelář HERRYS nabízí luxusní samostatně stojící dům s venkovní terasou, pozemkem o velikosti 42.000 m2 včetně 10.050 m2 vlastního rybníku, ležícím v nádherné lokalitě Křivoklátska, vzdálené jen 20 minut od centra Prahy. Roubený dům je určen nejen k samotnému krásnému bydlení pro velkou rodinu s možností rozšíření samostatné obytné zóny do podkroví objektu, ale vzhledem k velikosti a druhu pozemku i k velké investiční příležitostí.
Součástí domu jsou pozemky s celkovou rozlohou cca 33.000 m2, jenž jsou zahrnuty do zastavěného území obce jako parcely pro smíšenou výstavbu (RD, RD s provozovnou). Jedná se o nádherné pozemky na jižní stráni, které jsou vhodné pro výstavbu rodinných domů. Bydlení v přírodě u vody, nedaleko Prahy je velkým tahákem dnešní doby. Místo a velikost pozemku uvítají také zájemci, jejichž cílem je bydlení v krásné krajině na samotě. Možnost vybudování ekologického statku se přímo nabízí. Na pozemku jsou dvě studny.
Roubený dům je postaven ze smrkového dřeva, které bylo pečlivě vybíráno po celé ČR s důrazem na hustotu vláken a vlhkost. Při stavbě byly použity špičkové technologie a materiály. Například spáry v obvodovém roubení jsou vyplněny ovčí vlnou. Trojitá bezpečnostní okna. Vytápění je podlahové, přes plynový kotel, v kombinaci s velkým krbem. Střecha je tzv. krov na krov, což jsou fakticky 2 střechy na sobě, včetně izolací. Jako krytina byla použita pálená taška JACOBY. Do domu je přivedena městská voda, plyn, elektřina. Odpad je řešen ČOV.
Harmonicky a prakticky řešený prostor prvního patra zahrnuje celkem 5 místností v prvním podlaží, 3 samostatné koupelny s toaletami, technickou místnost, spíž a vstupní chodbu. Dominantou roubeného domu je prostorný (90 m2) a slunný obývací pokoj s velkoformátovými okny a výhledem na vlastní rybník. Atmosféru podtrhující obrovský krb je už jen pomyslnou třešničkou na dortu. Součástí obývacího pokoje je kuchyňský a jídelní kout. U kuchyňského koutu je velmi praktický vstup do spíže. Roubený dům dále disponuje hlavní ložnicí, jejíž součástí je šatna a samostatná koupelna a dalšími třemi až čtyřmi pokoji. V domě jsou k dispozici další dvě koupelny. Celková obytná plocha je 450 m2, což zaručuje dostatek prostoru i pro nejnáročnějšího klienta.
Druhé patro roubeného domu disponuje 170 m2 a je připraveno k dopracování již, dle představ nového majitele. Díky možnosti vlastního vchodu lze podkroví oddělit a používat jako samostatnou jednotku. Nově vybudovaný vlastní chovný rybník s plochou 10.050 m2 a maximální hloubkou až 4,5 m. Objem vodní nádrže je 23.425 m3
Obec Trubín leží na hranici chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Samotný roubený dům leží na samotě, uprostřed nádherné přírody, a přesto v blízkosti sjezdu na dálnici D5 (cca 2,5km). Díky své jedinečné poloze nabízí romantické bydlení v krásné přírodě, avšak v příjemné dojezdové vzdálenosti do centra Prahy (cca 20 minut). © Text a fotografie jsou autorským dílem a majetkem realitní kanceláře HERRYS.

Číslo zakázky
IDNES-00003
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
novostavba
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
42000 m2
Užitná plocha
450 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Parkování
parkování na ulici
Plyn
zaveden
Topení
lokální - plyn, jiné
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
vlastní čistička
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku