Prodej vily 416 m² s pozemkem 1685 m²

Dubová, Tuchoměřice, okres Praha-západ

30 000 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: měsíční poplatky cca. 10000 Kč včetně provize RK

Prodej výjimečného rodinného domu v Tuchoměřicích.

Tato nemovitost je jedním z nejatraktivnějších a dobře navržených moderních domů postavených na okraji Prahy. Dům byl prvním domem, který byl dokončen v rámci projektu „La Vallee“, a byl navržen pro vlastní rodinné bydlení investora této enklávy.
Dům s velkou podlahovou plochou stojí na pozemku o celkové ploše 1 685m2, mírně se svažujícím k severu. Na pozemek navazuje les, který vytváří velký zelený prostor. Severní strana pozemku nabízí krásný výhled do údolí a na historickou část Tuchoměřic.
Konstrukce domu byla navržena do tří úrovní ve stylu tradičních místních zemědělských hospodářských budov. Kamenný obklad odráží regionální styl a materiály. Přestože je dům navržen tak, aby zahrnoval tradiční prvky, využili architekti originálních myšlenek a vytvořili obytný prostor s dynamickou, moderní strukturou, který zahrnuje i terasy a bazén.
V suterénu domu se nachází velká dvojgaráž, chodba, rozsáhlé úložné prostory a kotelna s užitným prostorem pro prádelnu. Moderní betonové schodiště vede do prvního nadzemního a obytného podlaží.
Hlavní obytná úroveň poskytuje rozsáhlý, otevřený prostor pro moderní rodinné bydlení, dřevěné podlahy a vysoký strop poskytují prostorné a vzdušné prostředí. Chodba, která vede od vstupních dveří a spojovacího schodiště (nahoru a dolů) ke všem místnostem na tomto podlaží, zároveň poskytuje dostatek vestavěného úložného prostoru pro ošacení. Obývací pokoj je se svými 88m2 velkolepý. Nachází se v něm krb a velká skleněná stěna, kterou se pokoj propojuje s terasou s bazénem. Dále je zde kuchyň, jídelna a technická místnost, která má v případě potřeby také připojky na pračku. K dispozici je také studovna / pokoj pro hosty velký 21 m2 s vlastní koupelnou a vlastním francouzským vchodem do zahrady a k bazénu. Kromě toho je u vstupních dveří WC pro hosty.
Druhé podlaží má velmi praktické řešení se všemi místnostmi přístupnými z centrální galerie. Na jednom jejím konci je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, dále jsou z galerie přístupné tři samostatné ložnice a nakonec hlavní apartmá s koupelnou, velkou ložnicí a šatnou.
Interiérové úpravy objektu jsou vzrušující směsí tradičních materiálů, jako je dřevo a kámen, v kombinaci s takovými prvky, jako jsou dveře od podlahy k vysokému stropu.
Tato nemovitost je připojena na plyn, elektřinu a vodovodní řad. Provozní náklady jsou udržovány na nízké úrovni díky cirkulaci vzduchu v nadzemních podlažích.
Nedílnou součástí projektu bylo i snížení hluku volbou okenního skla nebo úhlů stěn. To vše v kombinaci s lesem vytváří klidný životní prostor.

The sale of an exclusive family house on the outskirts of Prague.

This property is one of the most attractive and well designed modern houses that has been constructed in the Prague outskirts. The house was the first house to be completed in the „La Vallee“ development and was designed for and finshed by the enclave´s investor for his own family residence.
The house has an expansive floor area on a gently North facing plot of total 1 685m2 that backs on to the forest which creates a great green space. The North side of the property provides lovely views across the valley and into historical Tuchoměřice.
Constructed in 3 levels, the original design reflected the structure of traditional local agricultural farm buildings with stone cladding chosen to reflect regional styles and materials. Although designed to include traditional elements, the architects made great use of modern ideas and structures with a dynamic modern structure which forms the living area and leads on to the terraces and swimming pool.
The basement level comprises a large double garage, corridor, extensive storage space and a boiler room with utility space for laundry. A modern concrete staiway leads up to the first living level.
The main living level provides an extensive open environment for modern family living, wooden floors and high ceiling heights provide a spacious and light environment.
The night level has a very functional layout with all

Číslo zakázky
IDNES-56560
Cena
30 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Výstavba
2009
Kolaudace
2009
Plocha pozemku
1685 m2
Zastavěná plocha
227 m2
Užitná plocha
416 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Počet pokojů
7
Terasa
severozápad , 120 m2
Bazén
Dvojgaráž
Internet
Plyn
veřejný přívod
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V, 230-400V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
Dopravní dostupnost
železnice, dálnice, silnice, veřejná doprava, autobus, letiště
PENB
D (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

At Home

Revoluční 1082/8, Praha 1 - Nové Město

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku