Prodej domu 447 m² s pozemkem 195 m²

Mostecká, Týn nad Vltavou, okres České Budějovice

3 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Zajistím pro vás financování, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Týn nad Vltavou - prodej rodinného domu s restaurací a kancelářemi

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout nemovitost, spojující možnost bydlení i podnikání v Mostecké ulici č. p. 5 v Týně nad Vltavou. Nabízený dům je součástí historické zástavby městského centra a v průběhu času byl několikrát rekonstruován a stavebně upravován. V současné době se jedná o dvoupodlažní, nepodsklepený objekt s dosud nevyužitým půdním prostorem.
Rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 195 m2 a tato výměra se zároveň kryje se zastavěnou plochou – u domu tedy není zahrada.
V přízemí objektu najdeme tři samostatné nebytové prostory - kanceláře, či prodejny (44,7 m2, 15 m2 a 20 m2), sklad pivních sudů (10,5 m2) a kotelnu (18 m2) - i tu lze přebudovat na další nebytový prostor – do objetu je zavedena městská teplofikace.
První patro (přístupné přímo z úrovně ulice Horní Brašov) nabízí prostory restaurace s kapacitou min. 58 hostů a byt 2+1. Restaurace je dispozičně dělena na prostory vstupu, restaurace (38,6 m2 + 39,15 m2) s výčepem (8,1 m2) a kuchyňkou (8,2 m2), prostory chodeb (12,8 m2) záchodů a skladu (8,7 m2).
Bytová jednotka nabízí místnosti vstupu s koupelnou, kuchyně (9,9 m2), obývacího pokoje (20,3 m2) a ložnice (20,5 m2).
Nad prvním patrem se nachází dosud nevyužitý půdní prostor (21,43 x 7,26 = 155,6 m2) s možností vestavby dalšího bytu.
Nabízený objekt je v úrovni přízemí ve zhoršeném stavebně technickém stavu. Jsou zde patrná vzlínající vlhkost, ale po opravě sanačními omítkami se přízemní určitě odvděčí velmi dobrým potenciálem zrekonstruovaných nebytových prostor, přístupných z frekventované trasy Horní Brašov, Mostecká ulice, s příchodem na nábřeží Vltavy, či přechodem řeky přes pěší „starý“ most na Malou Stranu.
Restaurace a byt jsou v dobrém stavu. Byla zde vyměněna okna a bytu a restaurace lze užívat i bez zásadní rekonstrukce. Po celkové rekonstrukci určitě volá půdní prostor, nabízející potenciál velmi pěkné bytové střešní vestavby.
Nabízený rodinný dům je napojen na dodávku elektřiny, obecní vodovod i kanalizaci. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením, napojeným na kotel na tuhá paliva. Do domu je přivedena městská teplofikace, do současného systému není v současné době připojena.
PENB – třída G.

Číslo zakázky
IDNES-XVA-IH-RD210405
Cena
3 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
udržovaný
Poloha domu
v bloku
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
195 m2
Zastavěná plocha
195 m2
Užitná plocha
447 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Parkování
parkování na ulici
Internet
Topení
ústřední - tuhá paliva, ústřední - dálkové
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

2 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku