Prodej domu 780 m2, pozemek 1417 m2 v obci Křivice

Týniště nad Orlicí - Křivice, okres Rychnov nad Kněžnou

2 680 000 Kč

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Nabízím k prodeji venkovské stavení v části obce Týniště nad Orlicí, v Křivicích. Hlavní budova nabízí velké prostory. V přízemí se nachází místnost s výčepem, kuchyní, velkým sálem, z něhož se dá jít do zastřešené a částečně zasklené terasy. V tomto podlaží se nachází oddělené sociální zařízení. V patře jsou dvě obytné místnosti. Prostorná půda skýtá další možnosti k vybudování obytných prostor. Podlahy objektu jsou parketové, s dlažbou i s linem. Dům je podsklepen. Topení zajišťuje kotel na tuhá paliva nebo plyn. Odpad je řešen septikem. Součástí nabízené nemovitosti je další budova, která nyní slouží jako technické zázemí na paliva.
Nemovitost skýtá velké množství možností k rekreačnímu, rodinnému či podnikatelskému využití.
Obec křivice se nachází na hlavním tahu z Týniště na Opočno. Ve vzdálenosti 14 km leží Kvasiny, které jsou v současnosti jedním z největších center automobilového průmyslu v ČR. Obec je klidná s dobrou sociální vybaveností v nedalekém Týništi nad Orlicí.
Doporučuji prohlídku.
Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 536 000,- Kč a měsíční splátkou 8 912,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-154897
Konstrukce budovy
kamenná
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1417 m2
Zastavěná plocha
780 m2
Užitná plocha
780 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Parkování
parkování na pozemku
Voda
veřejný
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
zařízený
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis