Prodej domu 291 m² s pozemkem 3585 m²

Úherce, okres Louny

4 950 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej rodinného domu 5+1, 291 m2, na pozemku 3.585 m2, obec Úherce, okres Louny

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům - bývalou zemědělskou usedlost s nádhernou zahradou v obci Úherce na okrese Louny. Dům se nachází v centru obce, na klidné návsi. Když za sebou zavřete mohutná vrata, ocitnete se v absolutním klidu, v první části mírně zvlněné, zatravněné zahrady, které dominují dva mohutné ořechy a řada dalších okrasných jehličnatých a listnatých dřevin. První záznamy o této usedlosti pocházejí z poloviny šestnáctého století. Zásadní rekonstrukce hlavní budovy, se zachováním všech romantických, historických detailů proběhla v devadesátých letech. V té době byla založena i rozlehlá zahrada, která dnes, po více jak dvaceti letech, nabízí krásná zákoutí, prosluněné travnaté plochy a řadu nádherných vzrostlých stromů a keřů. Z první části zahrady je přes prosklenou verandu hlavní vstup do domu. Zde je malé posezení s výhledem na zahradu a před verandou bytelné, dřevěné venkovní posezení. Ve všech místnostech přízemí, mimo verandy, jsou původní klenby. Napravo od vchodu je dobře zařízená kuchyně s prostorným jídelním koutem, přes kterou je vstup do menšího obývacího pokoje s krbovými kamny a výstupem na zahradu. Nalevo od vchodu se po pár schodech vstoupí do impozantního reprezentačního pokoje s velkým oknem a velkými krbovými kamny a se vstupem do chodbičky, ze které se dostaneme do koupelny s vanou a na samostatné WC. Z verandy je přístupný, níže položený, prostorný pokoj pro návštěvy a malá koupelna. Zároveň lze vystoupat po několika schodech na prosklenou pavlač, z které jsou přístupné dvě rozlehlé ložnice s nádhernými původními trámy. Nad všemi obytnými prostory se nachází velké půdní prostory přístupné jak zevnitř domu, tak kamennými schody ze zahrady, které nabízejí další možnosti využití. Dům má dvě vlastní studny a je napojen na obecní vodovod. Odpady jsou svedeny do jímky.
Z bývalé stodoly je zachovaná menší kamenná budova se sklepem, kde může být, po malé úpravě, krásná letní kuchyně s vinným sklípkem.
Mezi obytným domem a kamennou budovou je vstup na impozantní, větší část zahrady, kterou popisovat je velmi těžké, lepší je ji vidět na vlastní oči. Nádherné stromy lemují prosluněnou mírně svažitou zatravněnou plochu a zajišťují tak úplné soukromí. Obě části zahrady mají instalované automatické zavlažování. Úherce jsou menší obec, kousek za hranicí Středočeského kraje. Nejbližší obce, které nabízejí služby potřebné pro pohodlné bydlení - ve Středočeském kraji obec Klobuky a město Slaný a v Severočeském kraji městečko Panenský Týnec. Pravidelné autobusové spoje zajišťují spojení jak s městem Slaný, tak s Panenským Týncem. Když potřebujete dojíždět do Prahy (40 km) najedete po pár kilometrech, u města Slaný, na dálnici D7, která Vás velmi rychle dovede podél letiště Václava Havla do Prahy.
Doporučujeme - romantická, po stavební stránce kvalitně zrekonstruovaná nemovitost, která nabízí jak kvalitní rodinné bydlení, tak rekreaci. Velmi rádi Vám zdarma zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Číslo zakázky
IDNES-JiB63521
Cena
4 950 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Rekonstrukce
1995
Plocha pozemku
3585 m2
Zastavěná plocha
290 m2
Užitná plocha
291 m2
Plocha zahrady
3295 m2
Sklep
Internet
Topení
lokální - tuhá paliva, lokální - elektrické
Elektřina
zavedena
Voda
veřejný, vlastní zdroj
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku